Skuteczna rzeszowska kancelaria adwokacka

Mam poważny problem, bo mój mąż jest uzależniony od hazardu i nie chce się leczyć. Próbowałam usilnie namówić go na terapię, nawet chodziłam sama na mitingi dla współuzależnionych, aby dowiedzieć się, jak mu pomóc. Niestety, ale Piotr twierdzi, że to nie on ma problem, tylko ja. Nie mam już siły namawiać go na leczenie. Wiem, że jest uzależniony i sam sobie nie poradzi. Będę musiała wystąpić z wnioskiem o ubezwłasnowolnienie całkowite męża.

Rzeczowa i profesjonalna porada adwokacka

kancelaria adwokacka w RzeszowieNiestety, ale sama nie potrafię napisać takiego wniosku, choć nie ukrywam, że próbowałam. Wiem, że będę musiała zapłacić za taką usługę, ale najwyraźniej nie mam innego wyjścia. Nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć dobrego i niedrogiego adwokata. Jak do tej pory nie miałam styczności z usługami prawnymi, dlatego poszukam odpowiedniego specjalisty na form internetowym. Znam bardzo fajne forum, na którym można przeczytać opinie klientów co do jakości świadczonych rożnych usług, także prawnych. Dowiedziałam się, że jeśli jest mi pilnie potrzebna profesjonalna kancelaria adwokacka w Rzeszowie, to nie będzie z tym najmniejszego problemu. W Rzeszowie prosperuje bardzo dużo kancelarii prawnych, co jest dla mnie zupełnym zaskoczeniem. Zapisałam sobie numer kontaktowy do adwokata od prawa rodzinnego i zaraz zamierzam do niego zadzwonić, aby umówić się jak najszybciej na spotkanie. Po kilku nieudanych próbach telefonicznych, w końcu udało mi się do niego dodzwonić i miałam okazję przez kwadrans porozmawiać z adwokatem. Opowiedziałam pokrótce o problemie z mężem i usłyszałam, że moje działanie zmierza we właściwym kierunku. Adwokat tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że postępuję prawidłowo i nie powinnam mieć do siebie o to pretensji. Muszę przyznać, że czasami biłam się z myślami, że ubezwłasnowolnienie to jednak zbyt radykalny i drastyczny krok. Odniosłam wrażenie, że rozmawiam nie tylko z prawdziwym profesjonalistą, ale wrażliwym i empatycznym człowiekiem.

Jestem umówiona na spotkanie z adwokatem już jutro, na godzinę szesnastą. Prawnik poprosił mnie, abym wzięła ze sobą wszelkie dowody świadczące o tym, że mąż ma problem z hazardem. Na pewno przygotuję wyciągi z konta bankowego, aby udowodnić, że bardzo często pieniądze z wypłaty, zostawały szybko roztrwaniane. Mam tez świadków, którzy zgodzili się poświadczyć w sądzie, że mąż jest hazardzistą. Koszt porady prawnej wyniesie mnie sto pięćdziesiąt złotych, a sporządzenie wniosku o ubezwłasnowolnienie całkowite to dodatkowy wydatek rzędu trzystu złotych.