Z trwałym makijażem zawsze wyglądamy kobieco

Robienie makijażu często zajmuje nam sporo czasu przed lustrem. Czasem jednak nie chce nam się malować lub nie mamy na to zbyt wiele czasu, a nie chcemy pokazywać się bez makijażu, gdyż nie czujemy się wtedy zbyt komfortowo i zbyt pewnie. Dotyczy to głównie kobiet, które mają bardzo jasną karnację, jasne brwi i jasną oprawę oczy. Dla takich kobiet najlepszym rozwiązaniem będzie więc wykonanie makijażu permanentnego, którym podkreślimy brwi, oprawę oka oraz kontur ust, które staną się pełniejsze.

Coraz więcej kobiet wybiera permanentny makijaż

makijaż trwały warszawaMakijaż ma przede wszystkim podkreślić naszą urodę oraz przykryć pewne niedoskonałości naszej urody. Nie zawsze bowiem mamy ciemną oprawę oczu, która nie wymaga malowania lub widoczne brwi. Henna zawsze przyciemni jasne brwi, ale starcza zwykle na dwa lub trzy tygodnie, a potem się zmywa i musimy nakładać ją na nowo. Jeśli chodzi o makijaż trwały Warszawa posiada wiele gabinetów kosmetycznych, w których wykonywany jest makijaż permanentny, który może nam służyć przez dobre dwa lub trzy lata i nie będzie wymagał żadnych poprawek. Celem trwałego makijaży jest przede wszystkim podkreślenie konturów naszej twarz, do których zawsze możemy dołożyć odpowiedni kolor stosując cienie do powiek, bronzery, czy róż do policzków. Gdy mamy wąskie usta warto wykonać i trwały kontur w jak najbardziej naturalnym kolorze brązu czy różu, który optycznie uwydatni nasze usta i nie będą one wyglądały wulgarnie. Tak naprawdę trwały makijaż to trzy podstawowe zabiegi. Pierwszym jest permanentne wykonanie brwi, które przyciemniamy o ton lub dwa, by były widoczne, ale nie za ciemne. Drugim elementem makijażu jest wykonanie delikatnej kreski na górnej i dolnej powiece oka. Kreska ma być widoczna i przypominać tę, którą wykonujemy eyelinerem. Nie może być zbyt gruba, ani zbyt wyrazista. Kreski wokół oczu zawsze można podkreślić jakimś cieniem. Ostatnim i bardzo popularnym elementem makijażu trwałego jest wykonanie konturu ust. który sprawi, że będą one wyglądały na pełne, a my będziemy mogły dobierać do tych konturów pomadki i błyszczki w rożnych kolorach.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż wykonanie trwałego makijażu w renomowanym zakładzie kosmetycznym w Warszawie to przede wszystkim ogromna wygoda. Gdy mamy zarysowane kontury oczu i ust możemy swobodnie łączyć je z cieniami i szminkami w różnych kolorach. Jeśli zaś nie będziemy miały czasu na wykonanie pełnego makijażu, kontury sprawią, że będziemy wyglądały jakbyśmy wykonały delikatny makijaż oczu, czy ust, którego nie będzie trzeba poprawiać kilka razy w ciągu dnia, zwłaszcza jeśli pracujemy i nie mamy na to czasu.