Z dużą torebką wygląda się modnie

Ostatnio wybrałam się z mamą na zakupy. Chciałyśmy poszukać sobie czegoś ładnego, żeby wyglądać stylowo. Zauważyłam, że uwagę mojej mamy przykuła jakaś duża torebka. Miałyśmy w planach odwiedzienie innego sklepu, więc poszłyśmy dalej. Postanowiłam jednak, że zrobię mamie niespodziankę i sprezentuję jej za jakiś czas tę stylową torbę. Jestem bardzo ciekawa jej reakcji. Miło jest sprawiać bliskim radość, a moja mama wręcz uwielbia niespodzianki. Myślę, że podaruję jej tę torebkę na urodziny, które będą już za miesiąc. Nie mogę się doczekać.

Duże torebki są ostatnio w modzie

duże modne torebkiNiedawno odbyły się urodziny mojej kochanej mamy. Przyszli wszyscy jej przyjaciele oraz najbliższa rodzina. Wszyscy razem dobrze się bawiliśmy. Był tort, dużo różnych ciast oraz masa prezentów. Nie mogłam się doczekać, aż mama odpakuje podarunek ode mnie. Takie duże modne torebki zawsze jej się podobały. Tym razem również była zachwycona. Rzuciła mi się na szyję i mocno mnie przytuliła. Było mi bardzo miło, że mamie tak bardzo spodobał się ten prezent. Od razu zaczęła przepakowywać swoje rzeczy do nowej torebki. Dużym plusem takiej torby jest to, że zmieści się do niej bardzo dużo rzeczy i nie trzeba się martwić, że w niewłaściwym momencie zabraknie nam czegoś ważnego. Mama swobodnie może trzymać w nie telefon, portfel, jakieś chusteczki higieniczne i coś do przekąszenia, gdyby zgłodniała w ciagu dnia. Poza tym może swobodnie zapakować wszystkie inne przydatne rzeczy, które mogą jej być potrzebne. Zaczęłyśmy już planować nasz wspólny wypad na spływ kajakowy. Mama zrobi moje ulubione ciasto, w którym zapiekane jest mięso mielone. Zabierze go dużo i włoży do swojej stylowej, dużej torby, którą jej podarowałam. Będziemy sobie pływać, a jak dotrzemy do jeziora, to na jego środku zjemy pyszny posiłek i wypijemy nasz ulubiony sok aroniowy. Z tymi dużymi torbami to świetna sprawa. Zawsze mogą się przydać i nadają się na prezent dla każdej kobiety. Każda dziewczyna lubi mieć kolekcję toreb i zawsze móc włożyć do tej, którą aktualnie używa, co tylko zechce. To dla nas bardzo istotne.

Spędzam z moją mamą bardzo dużo czasu. Mamy ze sobą świetny kontakt i zawsze się rozumiałyśmy. Widzę, że bardzo jej sie podoba stylowa torebka, którą jej sprezentowałam. Moja mama zasługuje na wszystko co najlepsze i mam nadzieję, że niczego nigdy jej nie zabraknie. Niedługo zbliżają się moje urodziny i coś przeczuwam, że też dostanę dużą torbę w moim ulubionym kolorze, czyli jaśminowym. Spodziewam się tego, ale nawet jeśli nie będę zaskoczona prezentem, będę zachwycona, gdy go dostanę. Miło jest darzyć się prezentami i miłością.