Wysoka listwa spełnia moje oczekiwania

 

Zdecydowałam się na remont mieszkania. Mieszkałam w nim od dziecka. Rodzice zdecydowali się na wyprowadzkę na więc. Mieliśmy tam mały domek nad jeziorem. Kiedy nie musieli już pracować coraz częściej o tym wspominali aż pewnego dnia się zapakowali i przeprowadzili. Mi zostawili mieszkanie, które nie było duże ale było bardzo przytulne. Miałam do niego sentyment. Przeżyłam w nim najpiękniejsze lata mojego życia i nie zamierzałam go sprzedawać. Moja siostra wyjechała za granicę i nie zamierzała wracać do kraju więc miałam wolną rękę żeby urządzić mieszkanie pod siebie. Postanowiłam rozejrzeć się na dobrą ekipą remontową. Wiem, że to jest podstawa żeby przeżyć w miarę sprawnie remont.

Zdecydowałam się na jasne listwy

ozdobna listwa przypodłogowa wysokaZnajomi polecili mi pana Gabriela. On tez u nich wykonywał prace remontowe. Był emerytem ale miał dużo wigoru i lubił swoją pracę. W niskiej cenie malował, szpachlował i układał panele. Zaprosiłam pana Gabriela do domu żeby pokazać mu moje mieszkanko. Od razu ustaliliśmy plan działania i podpisaliśmy umowę. Cieszyłam się, że tak sprawnie wszystko poszło. Bałam się, że długo nie znajdę odpowiedniej osoby i będę musiała przełożyć remont do przyszłego roku. Powoli kończyła się jesień zależało mi żeby przed zimą ze wszystkim zdążyć. Fachowiec mówił mi czego potrzebuje w jakiś ilości i ja sama szukałam tych rzeczy żeby w miarę możliwości jak najniższym kosztem zrobić remont. Oglądałam różne gazetki i programy z inspiracjami i najbardziej spodobała mi się podłoga w jasnym odcieniu z piękną listwą. W sklepach z podłogami szukałam paneli i listwy w podobnych odcieniach. Miałam sporo szczęścia bo mi się udało. Ozdobna listwa przypodłogowa wysoka była dostępna od ręki razem z panelami w ilości jakiej potrzebowałam. Nie musiałam obawiać się o transport bo firma zapewniała dostawę w cenie. Uzgodniłam dogodny dla mojego fachowca czas i wpłaciłam pełną kwotę za zakupione materiały. Byłam zadowolona, że znalazłam to czego szukałam. Dzięki temu, że zdecydowałam się na jasną podłogę i długie listwy przypodłogowe mój salon i sypialnia będą wyglądały na większe. Poza tym nie będzie na jasnej podłodze widać żadnego kurzu.

Sporo czytałam odnośnie tych paneli i są one dobrej jakości a listwy sprawiają, że podłoga wygląda bardzo elegancko. Byłam zachwycona z pracy mojego fachowca. bardzo starannie wykonywał swoje obowiązki. Sprzątał od razu po sobie. W mieszkaniu było na prawdę bardzo czysto. Bardzo szybko wykonał swoją pracę więc praktycznie po tygodniu mogłam się już wprowadzać ponownie do mieszkania.