Wymiana ekranu w Iphone opłaca się

 

Jeżeli posiadasz telefon, jakim jest Iphone 6  możesz zastanawiać się, co zrobić jeśli pękła Ci w nim szybka. Być może Cię zdziwię, ale najkorzystniej jest w tym przypadku wymienić cały wyświetlacz. Niesie to ze sobą więcej korzyści, a co najważniejsze jest najbezpieczniej dla telefonu. Koszt takiego ekranu zależy od tego, jaki model Iphone jest teraz najnowszy. Ceny smartfonów tej marki bardzo się wahają na rynku, dlatego trudno jest jednoznacznie wycenić koszt.

Czy wymieniać ekran w Iphone?

wymiana ekranu iphone 6Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Wymiana ekranu Iphone 6 jest najbardziej opłacalna z wielu przyczyn. Po pierwsze, cena tych ekranów spadła, ponieważ marka wprowadziła nowy model na rynek. Jest to dla Ciebie bardzo opłacalne. Drugim aspektem, który przemawia za wymianą jest to, że serwisant lepiej poradzi sobie z wymianą całego ekranu, niż samej szybki. Dlaczego tak jest? Szybko przymocowana jest za pomocą kleju, który trzeba odrywać korzystając ze specjalnej żyłki. Wymaga to naprawdę dużych umiejętności i czasami trudno jest znaleźć kogoś, kto się tym podejmie. Poza tym nowy ekran to również inne korzyści, takie jak dokładniejszy dotyk. Smartfony po jakimś czasie użytkowania mogą mieć odrobinę niedokładny dotyk poprzez rozkalibrowanie się. Jeśli wymienisz ekran, będziesz miał uczucie, jakby ten telefon dopiero trafił w Twoje ręce. Dużo osób posiada te telefony, dlatego serwisy zamawiają ekrany hurtowo (czyli około dziesięciu sztuk w zamówieniu), a co za tym idzie ich cena jest niższa. Koszt wymiany wyświetlacza w Iphone 6 w roku poprzednim wynosił czterysta złotych, a obecnie cena waha się od trzystu do trzystu pięćdziesięciu. Z roku na rok jest to coraz tańsze, a dla właścicieli telefonów bardziej opłacalne. Zwłaszcza że te smartfony są trwałe i z powodzeniem można ich używać przez wiele lat. Dużo osób kupuje je, aby nawet przez pięć lat nie martwić się tym, że trzeba wymienić telefon na nowy.

Jeśli zdarzył Ci się taki problem, jak pęknięta szybko możesz w krótkim czasie wymienić ją wraz z ekranem. Jest to rozwiązanie najwygodniejsze dla Ciebie, ponieważ otrzymujesz pakiet dodatkowych korzyści. W każdym serwisie można wymienić cały ekran, co również jest wygodne. Po kilku latach korzystania z tego modelu będzie on dalej sprawny i gotowy do wykorzystywania, dlatego zamiast kupować nowe smartfony, lepiej zainwestować w ten, który już mamy. Może ona nam służyć jeszcze przez wiele lat o ile o niego zadbamy. Takie wyjście jest najbardziej ekonomiczne, a nawet ekologiczne.