Wymarzone nowe mieszkanie w Lublinie

 

Od zawsze moim marzeniem było przeprowadzenie się do dużego miasta, gdzie w każdej chwili mógłbym pójść do kina, na basen czy do teatru. Mieszkając na wsi do najbliższego kina przez całe dzieciństwo miałem blisko 60 kilometrów, więc doznałem pewnego rodzaju urazu i chciałem to sobie powetować. Moim celem było jednak skończenie dobrej i renomowanej uczelni, jednak Warszawa, czy Kraków były za mnie zbyt dużymi aglomeracjami do życia, więc ostatecznie postanowiłem związać swoje dorosłe życie z Lublinem.

Oferta nowych inwestycji mieszkaniowych w Lublinie

nowe inwestycje mieszkaniowe lublinJuż po skończonym licencjacie udało mi się dostać dobrą pracę, dzięki czemu po ukończeniu studiów magisterskich miałem nie tylko wyższe wykształcenie, ale też pracę i doświadczenie w zawodzie. Dostałem nawet propozycję pracy w stolicy, ale życie w Lublinie oraz klimat tak bardzo przypadł mi do gustu, że zdecydowałem się ją odrzucić. Od lat obserwowałem też nowe inwestycje mieszkaniowe Lublin jako miasto mniejsze niż Warszawa jest też miastem zdecydowanie tańszym, dzięki czemu znacznie łatwiej było mi uzbierać środki na wkład własny i kupić swoje własne mieszkanie, pomimo nieco niższego wynagrodzenia, niż te na które mógłbym liczyć zmieniając pracę. Nowe mieszkania w Lublinie powstają też w zdecydowanie lepszych lokalizacjach, a samo dostanie się do miejsca pracy zajmuje nieporównywalnie mniej czasu, niż w Warszawie. Poza tym, byłem tak dobrze rozeznany w najnowszych ofertach, że udało mi się kupić mieszkanie bo bardzo atrakcyjnej cenie, tylko nieznacznie wyższej niż nieruchomości z rynku wtórnego. Trzeba to oddać, że w Lublinie powstaje całkiem sporo nowych inwestycji i rozglądając się za zakupem mieszkania jest w czym wybierać. W ofercie jest dużo kawalarek, ponieważ dużą grupą nabywców są rodzice studentów oraz osoby kupujący mieszkania na wynajem. Nie ma jednak problemu ze znalezieniem mieszkania o większym metrażu dwu, trzy, a nawet czteropokojowego. Najwięksi deweloperzy w mieście dbają też o wysoką jakość wykończenia mieszkań, dzięki czemu komfort życia w Lublinie naprawdę nie ustępuje większym aglomeracjom.

Moi rodzice są bardzo dumni z tego, że potrafiłem zrezygnować z rzucenia się w wir kariery i doceniłem zalety mieszkania w nieco mniejszym mieście, które także pozwala na rozwój zawodowy i osobisty. Jestem też przekonany, że cieszą się, że zostałem bliżej domu i widzę radość w ich oczach, kiedy odwiedzają mnie w moim nowym mieszkaniu. Bardzo się cieszą, że udało mi się stanąć na własne nogi i zrealizować marzenie o własnym M2.