Wszystko w jednym miejscu – tablica korkowa

Wiele osób ma manie zapisywania sobie ważnych informacji na karteczkach, patent jest dobry, tylko najczęściej kończy się tak, że karteczki gubimy i nie wiemy co ważnego mieliśmy do zrobienia. Sposobów na ułatwienie sobie zapamiętywanie najistotniejszych rzecze jest wiele, niektórzy noszą przy sobie notes, a jeszcze inni zapisują wszystko w telefonie. Każdy sposób jest dobry, jeśli jest skuteczny. Jednak nie zawsze nasze pomysły takie są.

Tablica korkowa pomoże w utrzymaniu porządku

tablica korkowa kolorowaPamięć bywa zawodna i z tego sprawę zdaje sobie niemal każdy, szczególnie gdy mamy sporo spraw na głowie i ciągle dochodzą nam nowe. Warto wtedy znaleźć sposób na to, by tą pamięć wspomóc. Tablica korkowa kolorowa z pewnością ułatwi nam to zadanie. Kolorowa tablica korkowa spełnia to samo zadanie co zwykła tablica, tyle, że kolorowa wygląda o wiele ładniej i bardziej przykuwa uwagę. Łatwiej jest też ją dopasować do kolorystyki pomieszczenia w jakim chcemy ją powiesić. Do czego może przydać nam się taka tablica? Przede wszystkim możemy przywiesić do niej listę wszystkich rzeczy, jakie mamy do zrobienia w najbliższym czasie. Dodatkowo jeśli powiesimy na niej kalendarz, nie zapomnimy o żadnej istotniej uroczystości czy święcie. Tablica może służyć też do przyczepienia dla nas ważnych pamiątek, takich jak na przykład pocztówki z miejsc, które odwiedziliśmy czy zdjęcia z najbliższymi. Jej zastosowanie jest naprawdę różne i to od nas zależy jak będziemy chcieli z niej korzystać. Atutem tablic korkowych jest ich wytrzymałość i cena. Koszt tablicy nie musi przekroczyć nawet stu złotych. Wszystko zależne jest od wielkości jaką potrzebujemy. Dodatkowym plusem jest to, że możemy wybrać rozmiar i kolor jaki nas interesuje, a kolorów do wyboru jest naprawdę sporo. Taka tablica wygląda o wiele estetyczniej, niż walające się wszędzie karteczki na których zapisane są różne ważne daty. Wszystko można mieć w jednym miejscu, więc jest to o wiele praktyczniejszy sposób, niż inne pomysły. Tablica jest lekka i łatwa w zamontowaniu, nadaje się na każdego rodzaju ścianę. Nie trzeba obawiać się o czyszczenie jej, ponieważ wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć ją ściereczką, jeśli pojawi się na niej kurz.

Tablica korkowa zachęca swoją prostotą, a zarazem możliwością kilku zastosowań. Jedni będą jej używać jako tablicy na wspomnienia minionych chwil, a inni jako przypomnienie nadchodzących wydarzeń. Nie jest istotne w jakim celu się ją zakupi, ważne, że można ją wykorzystać na swój sposób. Każde pomieszczenie będzie wyglądało z taką tablicą dobrze, więc to chyba jej największy atut.