Telefony gigaset zamiast tradycyjnych

Od ponad dziesięciu lat pracuje w firmie, która obsługuje dużą sieć sklepów monopolowych na Śląsku. prowadzenie sklepów odbywa się na zasadzie tzw. „miękkiej franczyzy”. Wiadomo, jak to praca z ludźmi – nie jest łatwo. Póki ktoś nie poprowadzi swojego biznesu nie zrozumie jak jest kierować dużą grupą osób, tak by zarabiać, dać zarobić, być miłym i fachowym „szefem” a jednocześnie wymagającym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Telefony gigaset rozwiązują różne problemy

telefon gigasetW naszej firmie zawsze istniał problem z komunikacją – a to ktoś czegoś nie dopowiedział, a to ktoś się „bał” zadzwonić, a to ktoś zamiast pracować wisiał na telefonie z przyjaciółką… itp. historie. Postanowiliśmy wykorzystać pewną (na tamten czas) innowację na rynku – telefon gigaset. Szefowie zlecili zakup kilkunastu sztuk telefonów stacjonarnych, bezprzewodowych. nasz spec od elektroniki wszystko zamontował, zalogował się w programie do obsługi i nadał każdemu telefonowi „możliwości”. Chodziło o to, że telefony, które mieliśmy w centrali, gdzie zarządzaliśmy całą firmą oraz sklepami – mogły być wykorzystywane bez ograniczeń. Zaś telefony, które zostały zamontowane na sklepach miały (centralnie) zakodowane możliwości – Ajent mógł z nich zadzwonić tylko pod wybrane numery (np. do biura, czy ewentualnie na inny sklep, plus wiadomo – numery alarmowe). Dodatkową zaletą był fakt, że dzwoniliśmy do siebie za pośrednictwem internetu! każdy telefon miał przypisany swój numer wewnętrzny (szef np. nr 23, jeden ze sklepów nr 3, a rachunkowość nr 25) – dzwoniliśmy wszyscy między sobą jak w jednej scentralizowanej jednostce. Nikt nie narzekał na wysokie koszty połączeń ani też nikt nie miał problemu, że jednak za dużo wydzwonił na koszt firmy. Telefon gigaset dla nas okazał się niezawodnym rozwiązaniem, tanim i solidnym, pasującym idealnie na miarę naszych potrzeb. Śledząc rynek da się zauważyć, że oferta gigaset jest bardzo szeroka i zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Zakup telefonów gigaset jest prosty – dużo ofert internetowych daje nam możliwość porównania cen, a jeśli nie chce nam się tego robić wystarczy skorzystać z internetowej porównywarki cen.

Po zbadaniu rynku warto wybrać się do jakiejś stacjonarnej placówki, szczególnie kiedy chce się zakupić większą ilość produktów tego typu. Łatwiej wtedy wynegocjować atrakcyjniejszą cenę. Telefony gigaset na pewno doskonale sprawdzą się zarówno w dużych jak i małych firmach, ale także w dużych rezydencjach, czy np. w kamienicach rodzinnych. Temat jest świeży, ciągle udoskonalany.