Tarasy, które zaskakują swoim projektem

Szkło od zawsze kojarzy się jako surowiec „eko”. Nie jest to toksyczny plastik. Dlatego wielu zwolenników, zaczęło wykorzystywać szkło w architekturze oraz projektach wnętrzarskich ponieważ jego estetyka i styl wnosi dużo do danego projektu. Obecnie, moda na szkło nadal nie mija i nic nie wskazuje, że naturalny surowiec odejdzie do lamusa. Fani zdrowego odżywiania, próbują nawet przywrócić szklane butelki, które dawniej były używane do mleka i wszelkich napojów.

Nowoczesna balustrada aluminiowa szklana w Katowicach

balustrady aluminiowo szklane katowiceWiele osób widzi, nowoczesne budynki, które mają widoczne akcenty szklane. Wśród osób, które wykańczają swój dom, deweloperzy, czy właściciele nowo powstałych restauracji decydują się często na piękne balustrady aluminiowo szklane Katowice oferują wysoko wykwalifikowane firmy, które specjalizują się w projektowaniu i montażu balustrad. Nawet osoby, które zakładały wybór poręczy drewnianych, czy metalowych, po obejrzeniu wersji szklanej, decydowały się na nią. Różnica w cenie nie jest duża, a design zaskakujący i ponadczasowy. Szkło, idealnie wtapia się w otoczenie. Nie narzuca nachalnego stylu. Można projekt domu wyposażać w elementy, które przy drewnie nie byłyby właściwe. Szklane balustrady są również odporne na warunki atmosferyczne w tym: mróz, promieniowanie UV oraz wiatr. Innowacyjna technologia sprawia, że szkoło jest bezpieczne i odporne na uderzenia mechaniczne. Tworzywo to w sposób plastyczny, można modelować i nadginać. Dlatego też, często powstają pół okrągłe, romantyczne tarasy. Balustrady szklane można zastosować na niewielkich balkonach, werandach i klatkach schodowych. Pasują idealnie na zewnątrz domu jak i w jego wnętrzu. Każdy klient do wyboru ma szkło przezroczyste, matowe lub kolorowe. Można w łatwy sposób postawić na ciekawy akcent szklanej faktury. Serwis, który zajmuje się instalacją balustrad, oferuje gwarancję na kilka lat. Oznacza to, że jeżeli szkło się zniszczy, dany element będzie można sprawnie wymienić. Problemy rzadko się zdarzają, ale warto wiedzieć, że każdy z klientów ma prawo do serwisu.

Balustrady szklane w bardzo łatwy sposób można czyścić. Wystarczy mocny strumień wody i taras wygląda jak nowy. Do barierek na klatkach schodowych można stosować ściereczkę i odpowiedni detergent do szyb. w szybkim tempie, można odświeżyć balustrady. Szkło nawet po latach będzie wyglądało jak nowe. W porównaniu do innych surowców, balustrady szklane z dodatkiem aluminium, zawsze wyglądają elegancko i upływu czasu na nich nie widać.