Smaczne i profesjonalne cateringi w Warszawie

Niedługo mój zakład pracy organizuje szkolenie dla nowych pracowników. Szkolenie potrwa aż dziesięć godzin, więc musimy zamówić odpowiedni catering. Rozmawiałam w tej sprawi z szefem i upoważnił nie do tego, abym to ja wybrała niedrogi catering. Dostałam jedynie zalecenie, że nie może przewyższać dwudziestu złotych na jedną osobę i ma być bardzo smaczny. W skład cateringu ma wejść ciepły posiłek i kawa bez limitu oraz obsługa kelnerska. Nie wiem, czy uda mi się znaleźć odpowiadający tym wymogom catering w Warszawie. Postaram się przejrzeć zaraz dostępne oferty na stronach internetowych i zacząć działać w tej sprawie.

Szeroki wybór profesjonalnych cateringów w Warszawie

profesjonalny catering w warszawieJak się okazuje, w Warszawie jest naprawdę bardzo szeroki wybór firm cateringowych. Ceny są zróżnicowane, uwarunkowane od tego, jakie menu ma być serwowane. Naszą firmę interesuje wyłącznie kuchnia polska, kawa i słodka przekąska. Obawiam się jednak, że trudno będzie znaleźć taką ofertę do dwudziestu złotych za osobę. W większości cateringów przy podobnym menu, koszt za osobę wynosi trzydzieści złotych. Pewnie w cenę wliczona jest obsługa kelnerska, stąd tak wysokie ceny. Postaram się ponegocjować z firmą cateringową, może uda mi się otrzymać zniżkę. Zadzwoniłam do jednej z firm i postawiłam na swoim. Jest to profesjonalny catering w Warszawie z ciekawym menu. Jako danie główne ma być podawany żurek albo rosół, młode ziemniaki z koperkiem, bukiet surówek i rolada wołowa albo grillowana pierś z kurczaka w sosie koperkowym. W przerwie będzie serwowana kawa albo herbata, bez limitu i ciasto drożdżowe. Gości będą obsługiwać profesjonalni i mili kelnerzy z doświadczeniem. Jeżeli któryś z gości, będzie miał ochotę na dodatkową porcję jedzenia to nie będzie ona wliczona w cenę. Kiedy powiedziałam tej ofercie mojemu szefowi, prawie spadł z krzesła. Jest niesamowicie zaskoczony tym, iż udało mi się tak umiejętnie i sprawnie zorganizować ten wspaniały catering. Prawdopodobnie szykuje się dla mnie podwyższa od przyszłego miesiąca.

Jestem z siebie naprawdę dumna. Pierwszy raz udało mi się cokolwiek tak szybko i sprawnie załatwić. W końcu, wykazałam się asertywnością i zdecydowaniem. Odwiecznym moim problemem jest brak pewności siebie, nieśmiałość i lęk przed wyrażaniem własnego zdania. Mam nadzieję, że to doświadczenie uświadomi mi, że ja też potrafię postawić na swoim. Warto czasami uwierzyć we własne możliwości, bo to procentuje. Dzięki temu doświadczeniu czuję się bardziej wartościowa i doceniona przez szefa.