Rozwijające gry planszowe

Kreatywne spędzanie wspólnego czasu z bliskimi pozwala nie tylko zaciskać więzi ale także nierzadko odnaleźć nowe hobby. Nie ma lepszej formy rozrywki jak ta która daje równie dużo frajdy zarówno jednej jak i drugiej stronie. Taką rozrywką może być wspólna jazda na rowerze bądź gra planszowa.

Wspólne spędzanie czasu przy grach planszowych 

gry planszowe w KrakowieZ moim ukochanym staramy się spędzać wolny czas jak najbardziej kreatywnie. Kiedy tylko dopisuje pogoda wsiadamy na rowery i udajemy się na wycieczki. Niestety podczas ostatniego wspólnego urlopu praktycznie w ogóle nie przestawał padać deszcz, lecz i to nie przeszkodziło nam w odnalezieniu doskonałej rozrywki. Udaliśmy się samochodem do sklepu w celu znalezienia jakiejś ciekawej gry. Gry planszowe w Krakowie można kupić w każdym, nawet najmniejszym sklepie z zabawkami i właśnie w takim sklepiku znaleźliśmy rewelacyjną grę strategiczną wymagającą logicznego myślenia, czyli dokładnie taki rodzaj zabawy, jaki preferujemy oboje najbardziej. Stwierdziliśmy jednak, że zakupimy kilka różnych gier, abyśmy mieli je w zapasie na przyszłość. Właśnie dla takich sytuacji, kiedy pogoda na dworze nie dopisuje. W sklepie było naprawdę wiele najróżniejszych gier planszowych. Począwszy od tych najpopularniejszych poprzez mniej znane, acz równie i interesujące pozycje. Początkowo chcieliśmy zakupić maksymalnie ze dwie gry, lecz wybór był naprawdę ogromny, a ceny bardzo przystępne toteż długo zastanawialiśmy się nad wyborem konkretnych gier planszowych. Uważnie przyjrzeliśmy się każdej grze dostępnej w sklepie, a jeśli nie znaliśmy konkretnej gry, szukaliśmy na jej temat więcej informacji w internecie na telefonie. Każda jednak wydawała się równie interesująca, więc po czasie po prostu zamiast kupić jedną, dwie gry, stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem na nasze niezdecydowanie będzie zakupienie kilku gier tym samym zyskując pewność, że szybko się nimi nie znudzimy. Koniec końców wróciliśmy do domu z dwoma wielkimi reklamówkami po brzegi wypełnionymi grami i to z jednego sklepu! Zamiast jednak wrócić do domu, objechaliśmy kilka dodatkowych sklepów i tam również kupiliśmy między innymi szachy, warcaby oraz Scrabble. 

Nowe gry planszowe stały się z czasem naszym nowym hobby. Obecnie, kiedy zamieszkaliśmy razem, nie ma w zasadzie wieczoru którego byśmy nie spędzili przy Monopoly bądź Carcassonne! W niedzielę z kolei bez względu na to, czy za oknem pada deszcz czy świeci słońce, zawsze po obiedzie zasiadamy do Scrabbli, które potrafią wciągnąć nas na kilka ładnych godzin!