Rodzinny wyjazd na narty

Zbliżają się ferie zimowe i w tym roku chcieliśmy gdzieś wyjechać razem z dziećmi. Nie powiem, że jednak trochę się zgapiłem z zamówieniem lokum. Wszystko przez zmianę pracy, po prostu zapomniałem, ponieważ tyle innych rzeczy było na głowie. Obecnie starałem się coś znaleźć, ale na miesiąc przed feriami ciężko znaleźć jakieś normalne wolne pokoje w rozsądnej cenie. Zapewne musiałbym odpuścić gdyby nie mój kolega z nowej pracy, który zaproponował nam wyjazd ze swoją rodziną. 

Organizacja wyjazdu w góry

zorganizowany wyjazd na nartyOkazało się, że mój kolega urządza zorganizowany wyjazd na narty. Pytał, czy nie chcemy się przyłączyć, ponieważ odpadła mu niestety jedna czteroosobowa rodzina z powodu złamania nogi przez jednego z nich. Powiedziałem, że omówię temat z żoną i dziećmi i dam znać na następny dzień. Niby fajna propozycja, ale w sumie nie znam tych ludzi, z którymi mielibyśmy jechać, a jest to aż szesnaście osób. Nie wiem jak się dogadamy. W każdym razie postanowiłem porozmawiać z rodziną. Dzieciaki były jak najbardziej na tak. W końcu już od jakiegoś czasu mieli obiecywany wyjazd na narty. Moja żona była równie sceptycznie nastawiona jak ja, ale w końcu postanowiliśmy, że pojedziemy, a najwyżej będziemy się trzymać z dala jak nam się nie spodoba towarzystwo. To co jest fajnego, gdy jedziemy na zorganizowany wyjazd na narty to jego cena. Nie da się ukryć, że jest ona bardzo atrakcyjna dla czteroosobowej rodziny takiej jak nasza. Tym bardziej, że nocujemy w pensjonacie, w którym mamy do użytku pokój czteroosobowy oraz pełne wyżywienie. Do tego duże zniżki na karnety na stok. To na pewno jest duży plus takiego wyjazdu, dlatego stwierdziliśmy, że jedziemy. Nawet jak towarzystwo nie będzie nam z jakiś względów odpowiadać to jakoś sobie poradzimy i będziemy się dobrze bawić. W końcu to jest najważniejsze w wypoczynku. Na drugi dzień mogłem dać znać koledze, że chętnie weźmiemy udział w wyjeździe i bardzo dziękujemy, że o nas pomyślał. Przed tym wyjazdem mamy jeszcze się spotkać i pogadać w kilka osób, żeby się lepiej poznać. 

Wyjazd na narty był niesamowity. Piękne widoki, super ludzie, fantastyczny klimat i ośnieżone góry. Dzieciaki zachwycone, przy wyjeździe nie obyło się bez płaczu. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na zorganizowany wyjazd na narty. Towarzystwo i pogoda dopisały. Tak fajnie się zgraliśmy, że już poczyniliśmy plany wyjazdowe na kolejny rok. Dzięki temu ja znalazłem przyjaciela w pracy, z którym się świetnie dogaduje i teraz nawet bardzo często się odwiedzamy całymi rodzinami.