Profesjonalny asystent osobisty

 

Pracuje w bardzo dużej, międzynarodowej, bardzo prestiżowej firmie na wysokim stanowisku. Pełnię funkcję jednego z partnerów zarządzających. Bardzo długo pracowałam na to, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jestem obecnie. Wiązało się to z masą różnych wyrzeczeń. Na rzecz kariery zrezygnowałam właściwie z życia osobistego, praca to niemal całe moje życie. Jednak mam mimo wszystko kilka zainteresowań poza pracą, chociaż pracę kocham nad życie. Daje mi ona bardzo dużo satysfakcji i jestem dzięki niej bardzo szczęśliwa.

Usługi concierge dla wymagających

polecany conciergeDużo podróżuję w celach służbowych. Każda moja delegacja to spory wydatek dla firmy, dlatego zawsze mam cały grafik wypełniony po brzegi, Podczas każdej delegacji jestem niesamowicie zajęta, właściwe przemieszczam się z jednego spotkania na drugie. Ponieważ mam tak mało czasu, jestem zmuszona korzystać z usług concierge. Korzystam z nich właściwie za każdym razem, kiedy jestem w delegacji. Bez usług concierge najzwyczajniej w świecie nie dałabym rady zająć się wszystkim, czym muszę i chcę w podróży służbowej, dlatego takie rozwiązanie do dla mnie prawdziwe błogosławieństwo. Na szczęście za każdym razem zatrzymuję się w najbardziej luksusowych hotelach w mieście, gdzie usługi concierge są na porządku dziennym. Taki hotelowy concierge już nie raz uratował mi życie, na przykład rezerwując stolików bardzo prestiżowej restauracji na ważne spotkanie. Miejsca w tej restauracji normalnie rezerwuje się kilka miesięcy do przodu, a mój concierge zdołała zrobić rezerwację właściwie z dnia na dzień. Podobnie jest ze zdobywaniem biletów na koncerty. Już nie raz udało mi się dzięki concierge obejrzeć jakieś wspaniałe przedstawienie,w mieście, w którym akurat gościłam, mimo tego, że normalnie bilety trzeba tam rezerwować o wiele wcześniej, a w dniu przedstawienia są już całkowicie wyprzedane. W takich, ale także  w wielu, wielu innych zadaniach pomaga mi concierge, którego usługi są nieocenione. A najbardziej polecany concierge pracuje w jednym z najlepszych hoteli w Paryżu.

Każdy, kto ma mało czasu, a wiele rzeczy na głowie, albo tez słabi zna miasto, w którym akurat w chwili obecnie gości, może zastanowić się nad skorzystaniem z usług concierge. Taki concierge może dla nas załatwić bardzo wiele spraw, nie ma dla niego właściwie rzeczy niemożliwych. Każdy dobry hotel zatrudnia takiego concierge, do którego możemy się zwrócić z prośbą o załatwienie szeregu nawet najbardziej nietypowych spraw. Na pewno wszystko będzie załatwione bez zarzutu.