Potrzebowałam składanego stołu cateringowego

Niedługo miałam wziąć ślub. Nie chcieliśmy robić z narzeczonym typowego, polskiego wesela. Uznaliśmy, że dobrym pomysłem, będzie zrobienie lekkiego i szybkiego bankietu dla przyjaciół i najbliższej rodziny. Nie zamierzaliśmy robić żadnych tańców ani muzyki. Wynajęliśmy pustą salę i zamówiliśmy catering w postaci drobnych przekąsek i zimnych napojów. Jednakże, zamówione przez nas przekąski musieliśmy na czymś postawić. Sam bankiet miał być krótki i nie potrzebowaliśmy krzeseł dla gości, ale dużego stołu, już tak.

Poszukiwania stołu cateringowego na bankiet 

stół cateringowy składany na bankietDoszliśmy z narzeczonym do wniosku, że najlepiej będzie wynająć taki stół na jeden lub dwa dni, żeby zdążyć wszystko przygotować. Uznałam, że jest to bardzo dobry pomysł i zaczęłam poszukiwania odpowiedniego stołu. Zależało mi na tym, aby był on dość długi i szeroki, tak aby wszystkie przystawki bez problemu się na nim zmieściły. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: stół cateringowy składany na bankiet, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć, to czego potrzebowałam. Była to firma oferująca zakup lub wynajem mebli cateringowych. Mieli oni bardzo dużą ofertę różnych stołów na bankiet w bardzo dobrych, niskich i przystępnych cenach. Z tego, co się zdążyłam zorientować jednych z najlepszych na rynku. Szybko udało mi się wybrać odpowiedni stół cateringowy. Miał on odpowiednią wysokość, przeznaczoną do bankietów na stojąco, tak aby goście mogli wygodnie nakładać sobie przekąski na talerz. Stół był rozkładany, i przy pełnym rozłożeniu miał 15 metrów długości. Jak dla nas była to wystarczająca długość stołu. Szerokość nie była zbyt duża, tak aby z każdej strony każdy mógł sięgnąć do półmisków z przekąskami. Stół był wykonany z litego drewna, a jego maksymalne obciążenie było dosyć duże. Zachęcona niską ceną oraz pasującymi mi wymiarami stołu od razu zdecydowałam się go wynająć na nasz bankiet. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i zapytałam o dostępność w wybranym terminie. Nie było z tym najmniejszych problemów.

Od razu zdecydowałam się go zamówić. Jak się już wkrótce okazało, był to bardzo dobry wybór. Stół okazał się odpowiedni na taki bankiet, jaki razem z moim narzeczonym zdecydowaliśmy się urządzić. Po rozłożeniu był on bardzo pojemny. Samo rozkładanie i składanie było oparte na bardzo prostym mechanizmie. Dzięki czemu można to było zrobić z łatwością i bez zbędnego wysiłku. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego stołu i jeśli kiedyś będziemy jeszcze potrzebować stołu na bankiet zdecydowanie skorzystamy z oferty tej firmy.