Poszukiwania pokoju niedaleko krupówek

Zbliżał się czas letnich urlopów i wakacji. Razem z żoną postanowiliśmy wyjechać na tydzień do Zakopanego. Oboje bardzo lubiliśmy góry i chętnie spędzaliśmy tam czas. Nie dla nas były jednak małe pokoiki w prywatnych domkach, ani tym bardziej schroniska ze wspólnymi łazienkami i obcymi ludźmi za bokiem. Postanowiłem poszukać dla nas wygodnego pokoju w jakimś dobrym hotelu blisko krupówek, gdzie będziemy mogli liczyć na duże udogodnienia dla gości oraz ciszę i komfort wypoczynku. 

Wynająłem wygodny pokój w Zakopanym

wygodne pokoje zakopane krupówkiDo wyjazdu pozostało już niewiele czasu, a sezon w górach trwał w najlepsze, dlatego nadeszła najwyższa pora na to, aby zacząć szukać pokoju na nocleg dla nas. Poszukiwania rozpocząłem od internetu, ponieważ zależało mi na tym, aby przed rezerwacją zapoznać się z opiniami gości. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wygodne pokoje zakopane krupówki, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to co odpowiadało naszym wymaganiom. Był to mały kompleks hotelowy z wygodnymi i przede wszystkim przestronnymi pokojami i prywatnymi łazienkami. Wiele gości zachwalało to miejsce, że serwują tam pyszne śniadania i można liczyć na codzienne usługi serwisu sprzątającego. Pokoje były dość ekskluzywne. Wybrałem dla nas pokój z dużym małżeńskim łóżkiem, telewizorem z dostępem do internetu oraz widokiem na góry. Dużą zaletą była łazienka z wanną i prysznicem. Pokój był dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie, dlatego od razu zdecydowałem się go zarezerwować. Nie chciałem czekać, aż ktoś nas uprzedni. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Byliśmy z żoną bardzo zadowoleni z tego pokoju. Był bardzo przestronny, na podłodze była wykładzina podłogowa, co było bardzo praktycznym i komfortowym rozwiązaniem. Niezwykle podobało nam się to, że znajdował się blisko krupówek, niedaleko ścisłego centrum Zakopanego. Dzięki temu wszędzie mieliśmy blisko. Zarówno do busów, które wożą ludzi na szlaki górskie, jak i do restauracji żeby zjeść pyszny obiad.

Byłem bardzo zadowolony z faktu, że udało mi się taki wygodny pokój dostać w tak dobrej, przystępnej cenie. Udało mi się trafić w promocję, ponieważ rezerwowałem pokój z wyprzedzeniem. Bardzo zależało mi na tym, aby pokój był wygodny i komfortowy, ponieważ po zejściu z gór człowiek zasługuje na odrobinę relaksu. Bezpłatny internet w pokoju i głęboka wanna w łazience szybko rekompensowały nam trudy wspinania się po górach. Byłem zadowolony również z tego, że do naszej dyspozycji w pokoju były wieszaki na mokre ubrania.