Polecana wanna z hydromasażem

Od jakiegoś czasu cierpię na potworne bóle mięśni i stawów. Lekarz zalecił mi, abym zakupiła sobie hydromasaż, który zniweluje te dolegliwości. Nie mam niestety wanny, tylko prysznic, więc mam mały problem. Rozmawiałam na ten temat z mężem, który zaproponował, że możemy zlikwidować prysznic na poczet wanny z hydromasażem. Przystałam na no rozwiązanie i jestem bardzo zadowolona. Muszę rozejrzeć się za odpowiednią wanną, najlepiej narożną i możliwie o dużej pojemności. Do mojej łazienki będzie pasować wanna w kolorze kremowym, bo takie mam kafelki.

Akrylowe wanny z hydromasażem w sklepie online

elegancka wanna z hydromasażemWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam eleganckiej wanny z hydromasażem, najlepiej akrylowej. Mąż powiedział, że mogę maksymalnie na nią wydać trzy tysiące złotych. Jak się okazuje, będzie to niemały problem, bo ceny są dużo wyższe. Znalazłam najtańszą wannę za trzy tysiące siedemset złotych i to po zniżce. Zadzwonię zaraz do męża i poproszę o dodatkowy tysiąc złotych na zakup. Na całe szczęście, mąż się zgodził, więc nie muszę już się martwić. Taka elegancka wanna z hydromasażem kosztuje cztery tysiące złotych w sklepie online z akcesoriami łazienkowymi. Jest to prostokątna wanna z hydromasażem o wysokości sześćdziesięciu centymetrów i szerokości jednego metra. Intensywność masażu powietrznego jest regulowana elektronicznie, co mi bardzo odpowiada. Wannę cechuje wyjątkowo ekonomiczne zużycie wody, co jest niezwykle istotne. Jeśli chodzi o sam hydromasaż to zawiera on kilka programów o różny stopniu intensywności masażu. Warto o tym pamiętać, że w tej wannie nie można używać płynów do kąpieli, więc należy wejść już umytym. Masaż wodą ujędrnia skórę, więc na pewno korzystnie wpłynie na cellulit, z którym walczę od lat. Przede wszystkim kąpiel w wannie z hydromasażem relaksuje i odpręża, co jest bardzo potrzebne po ciężkim dniu w pracy. Kąpiel w takiej wannie poprawia krążenie, więc doskonale nadaje się dla kobiet w ciąży i dla osób starszych.

Powiedziałam mężowi o właściwościach tej wanny za cztery tysiące złotych. Zgodził się na jej zakup, więc nie pozostało mi nic innego, jak tylko ją zamówić. Przesyłka ma przyjść w ciągu pięciu dni roboczych i jest darmowa. Dodatkowo otrzymałam rabat w tym sklepie na kolejne zakupy, który mogę wykorzystać w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Dostałam trzydziestoprocentową zniżkę na następne zakupy, jeżeli przekroczą one kwotę tysiąca złotych. Nie wiem jeszcze czy uda mi się wykorzystać ten rabat, choć planuję kupić nową szafkę do łazienki.