Polecana tania wypożyczalnia hal namiotowych

W latach dziewięćdziesiątych królowała moda na organizowanie wesel tuż przy domach mieszkalnych w rozkładanych halach namiotowych. I ta moda znów powraca. Obecnie wiele osób decyduje się na urządzenie przyjęcia z okazji wesela czy też chrzcin w przydomowych ogrodach lub na podwórkach. Co więcej tego typu przyjęcia cieszą się coraz większą popularnością i budzą wszechobecne zadowolenie gości.

Zasady wypożyczania hali namiotowej

tania wypożyczalnia hal namiotowychPolecana tania wypożyczalnia hal namiotowych jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od ósmej do dwudziestej. Oferuję wynajem hal namiotowych mieszczących nawet do trzystu osób. Każdy z namiotów posiada drewnianą podłogę, dwuspadowy dach oraz poszycie PCV w wielu kolorach. Wyposażenie podstawowe obejmuje ściany pełne, ale za dopłatą można wybrać ściany całkowicie przezroczyste, tak zwane panoramiczne. Ponadto możliwe jest wybranie dłuższych ścian posiadających szprosy okienne, które zapewniają odpowiednie oświetlenie całego wnętrza. Najwyższa część wewnętrznej ściany namiotu może być przystrojona tak zwaną galą. Koszt najmu namiotu obejmuje okres trzech dni. Uwzględniono w tym czasie dzień montażu oraz demontażu. Dodatkowo należy liczyć się z kosztem transportu, który uzależniony jest od odległości w jakiej znajduje się docelowe miejsce imprezy. Wpłata pięćdziesięciu procent całej kwoty wynajmu powinna być wpłacona najpóźniej w dzień montażu hali namiotowej i jest to warunek konieczny, nie podlegający negocjacji. Pozostała część uiszczana zostaje w dniu demontażu lub w innym wcześniej ustalonym terminie. Rozłożeniem i złożeniem namiotu zajmuje się firma oferująca produkt i jest to wliczone w cenę wynajmu. Nie mniej jednak za wyrządzone uszkodzenia mechaniczne w trakcie przyjęcia odpowiada osoba wynajmująca. Warunki umieszczone są na umowie sporządzonej w dwóch identycznych egzemplarzach. Jeden egzemplarz zostaje w firmie, drugi pozostaje u klienta. Wymagana jest również wcześniejsza rezerwacja produktu z uwzględnieniem dokładnej daty planowanego przyjęcia.

Jasne warunki umowy oraz niski koszt wynajmu hal namiotowych są z pewnością dużą zaletą. Wpływają na dokładnie omówienie wszystkich szczegółów, zabezpieczają zarówno klienta jak i sprzedawcę. Cena wynajmu jest niska i obejmuje montaż oraz demontaż. Klient odpowiada za ewentualne zniszczenia powstałe w czasie przyjęcia. Hale namiotowe dostępne są różnych wielkościach. Są w stanie pomieścić nawet do trzystu osób. Solidna konstrukcja jest gwarancją trwałości oraz wytrzymałości produktu.