O NAS

Świat jest wielki, a my pragniemy odsłaniać jego tajemnice wam

Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Działaliśmy jako małe biuro, które doradzało małym przedsiębiorcom. Z czasem nabraliśmy doświadczenia, a nasz projekty odnosiły interesujące sukcesy. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy wiele kontaktów oraz uznanie na polskim rynku finansów. Po 3 latach naszej działalności postanowiliśmy otworzyć serwis internetowy, którego obecną wersję można odwiedzać w poszukiwaniu wiedzy. Na serwisie chcieliśmy zamieszczać zarówno podstawowe informacje ze świata biznesu jak i bardziej wyszukane ciekawostki.

Interesujemy się również sprawdzonymi sposobami, które ułatwiają życie naszym czytelnikom. Od dawna przeszukujemy sieć w poszukiwaniu sprawdzonych rozwiązań, które są idealnym powiązaniem pomiędzy jakością, a ceną.

W skład naszego zespołu wchodzą osoby znające się jeszcze przed założeniem naszej działalności. Poznaliśmy się na kursie e-marketingu i przypadkowa rozmowa doprowadziła do stworzenie naszego zespołu. Od  czasu założenia staramy się pomagać naszym klientom oraz wszystkim osobom potrzebującym pomocy.