Nowoczesne domki letniskowe

Kilkanaście miesięcy temu kupiliśmy z żoną działkę rekreacyjną na Mazurach. Ma świetną lokalizację, bo ma własny dostęp do jeziora. Dla nas to mały raj na ziemi. Od razu zabraliśmy się do stworzenia projektu domku letniskowego. Wiedzieliśmy, że nie może być malutki, bo często będą nas odwiedzać wnuki. Chcieliśmy też spędzać tam większość sezonu wiosenno-letniego, więc musieliśmy zadbać o to, by miał wszystkie możliwe udogodnienia. Kto sprostał tym wymaganiom i komu powierzyliśmy stworzenie projektu?

Komu zlecić wykonanie domku letniskowego?

producent domów letniskowych nowoczesnychDom letniskowy to obiekt o szczególnym charakterze. Musi być funkcjonalny, ale też wygodny. Powinien mieć wszystkie istotne pomieszczenia: kuchnię, łazienkę z prysznicem, sypialnie oraz pokój dzienny, a w nich udogodnienia, a więc pralkę, małą zmywarkę oraz ogrzewanie, np. w formie kominka. Takie były nasze wymagania, którym musiał sprostać wybrany przez nas producent domów letniskowych nowoczesnych. Taki właśnie miał być nasz dom: wykonany perfekcyjnie, z dobrej jakości materiałów, ale też dopasowany do panującej obecnie w budownictwie mody. Znalezienie takiej firmy, jak się okazało, nie było zadaniem trudnym. Sugerowaliśmy się w tym względzie opiniami naszych znajomych, sprawdzaliśmy też doświadczenie poszczególnych firm. Interesowały nas też realizacje ich projektów. By je zobaczyć, odwiedziliśmy kilka miejsc, by móc samodzielnie ocenić efekt finalny. Ostatecznie wybudowanie nowoczesnego domku letniskowego wraz z projektem i jego wyposażeniem kosztowało nas niecałe 170 000 złotych. To duża inwestycja, ale nie żałujemy. Mamy naprawdę piękny dom, w którym możemy wypoczywać i gdzie nasze dzieci i wnuki mogą zawsze przyjechać. Mamy tyle miejsca, że mogą z nami być nawet przez kilka tygodni. Wnuki otrzymały nawet swój własny pokój, w którym mają zabawki. Jest pralka z suszarką, zmywarka, doskonale wyposażona kuchnia i łazienka. W ogrodzie stoi basen, a obecnie rozważamy też możliwość wybudowania sauny parowej, czemu sprzyja bliskość jeziora.

Działka rekreacyjna to dla mnie i dla żony ukoronowanie wielu lat ciężkiej pracy. Jej zakup był podyktowany chęcią odpoczynku i stworzenia dla naszej rodziny miejsca, w którym będzie można razem odpocząć. Wiedzieliśmy, że nie będziemy oszczędzać na budowie domku letniskowego, bo chcieliśmy by był nowoczesny, komfortowy i odpowiadał wszystkim naszym potrzebom. Firm, które zajmują się tego rodzaju projektami, jest całe mnóstwo. Cieszę się, że nam udało się znaleźć przedsiębiorstwo bardzo profesjonalne.