Najmodniejsze płytki w tym sezonie

W ubiegły weekend w naszym mieście odbyły się coroczne targi poświęcone aranżacjom wnętrz. Od kilku lat planowałam się na nie wybrać, jednak zawsze coś mi wypadało. W tym roku, jednak, udało mi się dotrzeć na targi i w końcu mogłam dać się pochłonąć mojej pasji, jaką jest architektura wnętrz. Co prawda nie mam wykształcenia w tym kierunku, ale mam na tyle wiedzy, zdobytej na własną rękę, że jestem w stanie urządzić dla siebie i najbliższych atrakcyjnie mieszkanie. 

Jasne płytki do małej łazienki

modne płytki do łazienkiOd dziecka inetersowało mnie wszystko, co jest związane ze sztuką. Początkowo chciałam zostać projektantką mody, jakiś czas nawet wymyślałam różnego rodzaju stroje. Jednak potem zaczęłam mocniej pasjonować się aranżacjami wnętrz i tak został mi do dzisiaj. Przez jakiś czas nawet chciałam iść na studia w tym kierunku, jednak stwierdziłam, że mogą mi one odebrać nieco pasji i popadnę w rutynę. A tego nie chciałam, więc zostałam amatorką. Co roku w mieście, w którym mieszkam, odbywają się duże targi poświęcone właśnie architekturze wnętrz i designowi. Od kilku lat planowałam się na niej wybrać, jednak zawsze stawało mi coś na drodze. W końcu w tym roku zrealizowałam swoje marzenie. Poza oglądaniem różnych stanowisk, miałam też przy okazji swoją prywatną misję. Urządzam bowiem swojej mamie nowe mieszkanie i właśnie jestem na etapie wybierania płytek do łazienki. Chciałam więc dowiedzieć się, jakie są w tym sezonie modne płytki do łazienki, żeby móc się zainspirować. Znalazłam na wystawie osobny dział poświęcony łazienkom. Kilku znanych producentów płytek prezentowało swoje najnowsze modele. Bardzo spodobały mi się drobne płytki, które przypominały mi kolorowe, przezroczyste kamyczki. Jednak miały one zbyt ciemne kolory i raczej nie pasowały do niewielkiej łazienki mojej mamy. Kolejnymi płytkami, które mnie zainspirowały, były białe, matowe płytki o podłużnym kształcie. Nie miały one żadnych zdobień, bo ich faktura była wystarczająco dekoracyjna. I to właśnie takie płytki postanowiłam zakupić do łazienki mojej mamy. 

Po kilku latach przymierzania się do odwiedzenia wystawy poświęconej architekturze wnętrz, w końcu się na nią wybrałam. Myślę, że najbardziej zmotywował mnie fakt, że szukałam inspiracji do tego, w jaki sposób urządzić łazienkę w nowym mieszkaniu mojej mamy. Ostatecznie udało mi się znaleźć dział na wystawie, który był poświęcony łazienkom. Bardzo spodobały mi się tam białe płytki, które idealnie nadają się do niedużych łazienek w mieszkaniach. I to właśnie takie płytki kupiłam.