Matowe zdjęcia jako ozdoba na ścianie

Niedawno wróciliśmy z wakacji, na których zrobiliśmy ogromną liczbę zdjęć. Bardzo lubię w ten sposób uwieczniać swoje wspomnienia, ponieważ dzięki temu zawsze można do nich wrócić. Jednak zdjęciom w formie elektronicznej, które można sobie pooglądać wyłącznie na ekranie czegoś brakuje. Zdecydowanie wolimy zdjęcia, które po wywołaniu lądują w albumie. W tym roku zapełniłam kolejny, więc pomyślałam, że po tych wakacjach wybierzemy jakieś zdjęcia i zrobimy z nich dekorację na ścianę. Pusta ściana w sypialni wydaje się zbyt nudna.

Dekoracja ścienna z matowych zdjęć

wywoływanie zdjęć matowychWybieranie zdjęć, które chce się wywołać jest z jednej strony bardzo przyjemne, ponieważ jest okazją do powspominania przyjemnych chwil, jednak z drugiej strony to zajęcie dość męczące, szczególnie jeżeli takich zdjęć jest sporo. Spędziłam dużo czasu nad ostatecznym wyborem tych zdjęć, które chcę mieć na ścianie w swojej sypialni. Postanowiłam wywołać je przez internet, bo jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które w dodatku pozwala na oszczędzenie pieniędzy, szczególnie przy większej liczbie zdjęć. Byłam zaskoczona tym, jak szybko te zdjęcia dotarły. Zdecydowałam się na wywoływanie zdjęć matowych, ponieważ rewelacyjnie się prezentują. Po umieszczeniu takich pamiątek w prostych ramkach, zaczęłam zastanawiać się nad tym, jaki kształt z nich ułożyć na ścianie. Początkowo miało to być serce, jednak zrezygnowałam z tego pomysłu na rzecz nieregularnego kształtu, który ostatecznie prezentował się o wiele lepiej. Wybrane zdjęcia podzieliłam na mniejsze grupki, ze względu na to, czy pochodziły z wakacji czy rodzinnych uroczystości. Całość wygląda rewelacyjnie, nie ma lepszego miejsca na wyeksponowanie wspólnych zdjęć, jak ściana w sypialni. Dzięki temu każdego wieczoru można wspominać razem spędzone chwile na wakacjach czy różnorodnych imprezach. Taka własnoręcznie zrobiona dekoracja sprawiła, że pomieszczenie nabrało bardziej przytulnej atmosfery, która jest bardzo ważna. Ściana przestała być nudna, a sypialnia nabrała nowego charakteru, który uprzyjemnia wszystkie spędzone w niej chwile.

Wywołanie zdjęć oraz umieszczenie ich w albumie albo powieszenie na ścianie to rewelacyjny sposób na stworzenie ciekawych i niepowtarzalnych dekoracji. Takie ozdoby sprawią, że atmosfera z pewnością stanie się bardziej przytulna, a ściany przestaną być nudne. Bardzo dużą zaletą takiego sposobu udekorowania pomieszczeń jest to, że można ją całkowicie dostosować do swoich upodobań przez tworzenie ciekawych kompozycji ze swoich zdjęć.