Luksusowy samochód można wynająć na weekend

 

Gdyby ktoś chciał pojeździć sobie naprawdę luksusowym samochodem, a niekoniecznie ma odpowiednią ilość gotówki na zakup takiego cudeńka to zawsze można skorzystać z usług firm wynajmujących auta luksusowe. W każdym dużym mieście znajdziemy taką wypożyczalnię, ale trzeba się przygotować na całkiem spory wydatek. Wynajmując auto z najwyższej półki płaci się bowiem za wynajem, ale trzeba również zapłacić odpowiednią kaucję na wypadek uszkodzeń nie objętych ubezpieczeniem.

Najdroższe samochody świata do wynajęcia

wynajem samochodów w bielskuWystarczy wyobrazić sobie auto, którym chcielibyśmy trochę pojeździć. Trochę to znaczy minimum całą dobę, żeby to wszystko miało jakiś sens. Może to być samochód dowolnej marki o dowolnej wartości. Może nie będzie to ten najdroższy samochód świata, który sprawił sobie pewien znany piłkarz, ale na pewno można sobie wymyślić samochód o wartości kilku milionów złotych. Kiedy już zdecydujemy się na jakiś model to musimy sobie w internecie poszukać wypożyczalni, która ma go w swojej ofercie. Jest pewna wypożyczalnia oferująca wynajem samochodów w Bielsku, która ma naprawdę najdroższe samochody. Przy czym luksusowe auta można znaleźć w każdym innym dużym mieście. Następnym krokiem będzie wynajęcie samochodu. Jeśli chcemy pojeździć autem z najwyższej półki to przygotujmy się na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych za jedną dobę. To wbrew pozorom nie jest wcale dużo. Drugim kosztem będzie przecież tankowanie takiego samochodu. Jeśli się chce trochę w weekend pojeździć to też trzeba się liczyć z kosztem rzędu jakiegoś tysiąca złotych. Zanim jednak wyjedziemy samochodem z wypożyczalni to musimy jeszcze wpłacić odpowiedniej wysokości kaucję. Kaucja służy jako zabezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych przez użytkownika, za które odpowiedzialności nie poniesie ubezpieczalnia. Taka kaucja to kwota rzędu kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Po oddaniu samochodu otrzymujemy ją oczywiście z powrotem. Pamiętajmy tylko, że takie auta sportowe czy limuzyny to naprawdę potężne bestie jeśli chodzi o moc silnika i przyśpieszenie.

Któż by nie chciał pojeździć jednym z droższych samochodów świata. Poszaleć przez jeden dzień samochodem wartym milion czy dwa miliony złotych. To jest naprawdę bardzo ogromne przeżycie, kiedy pod maską ma się do dyspozycji kilkaset koni mechanicznych. Nadepnięcie pedała gazu powoduje efekt zbliżony do tego, co czują piloci wojskowych samochodów. Można poczuć wgniecenie w fotel i bardzo solidne przeciążenie. Najważniejsze, że takiego drogiego auta nie trzeba kupować, żeby móc nim jeden dzień pojeździć.