Kupno bielizny odpowiedniej dla ciężarnej

Kilka tygodni temu dosyć nieoczekiwania zaszłam w ciąże. W ogóle się tego nie spodziewałam, ale bardzo się ucieszyłam. Dosyć szybko zaczęłam też odczuwać nieprzyjemne dolegliwości związane z byciem w ciąży. Musiałam bardzo często chodzić do toalety, a moje piersi zaczęły bardzo szybko rosnąć i stały się drażliwe na dotyk. Moja przyjaciółka, która sama już wielokrotnie była w ciąży, doradziła mi, żebym kupiła sobie odpowiednią bieliznę. Wtedy moje dolegliwości staną się mniej uciążliwe, a kręgosłup nie zacznie mnie boleć.

Poszukiwania wyprofilowanej bielizny dla kobiet w ciąży

wyprofilowana bielizna dla kobiet w ciążyDowiedziałam się od niej, że bielizna dla kobiet w ciąży powinna być odpowiednio wyprofilowana. Biustonosz powinien mieć szerokie i mocne ramiączka, które będą podtrzymywały biust na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu zaoszczędzę sobie bólów kręgosłupa w późniejszych tygodniach ciąży. Bardzo ważne jest też to, aby stanik był wykonany z miękkich materiałów i nie miał drutów w fiszbinach. Dzięki temu nic nie będzie mnie uciskało, a noszenie takiej bielizny będzie dla mnie przyjemnością. Podobnie rzecz się ma w przypadku majtek. Powinny być one wysokie, tak aby można je było dokładnie rozciągnąć na całym brzuchu. Najbardziej komfortowe majtki ciążowe to takie, które nie ściągają się i nie fałdują pod brzuchem. W tym przypadku również dobrze jest się zdecydować na delikatny materiał, najlepiej taki który nie zawiera wystających szwów. Bielizna ciążowa przydaje się także po porodzie, kiedy goją się rany poporodowe, dlatego dobrze jest zdecydować się na taką, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego typu bielizny, zdecydowałam się ją zakupić. Udałam się do sklepu z odzieżą dla kobiet ciężarnych i bez problemu znalazłam to czego potrzebowałam. Była to wyprofilowana bielizna dla kobiet w ciąży, która była bardzo elegancka. Zdecydowałam się na bieliznę w kolorze cielistym, ponieważ dzięki temu mogłam ją nosić pod każdym ubraniem i w ogóle ona nie prześwitywała.

Najważniejsze było dla mnie jednak to, że była dostępna od ręki w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie. Byłam z niej bardzo zadowolona, ponieważ dzięki niej moje dolegliwości bólowe związane z okresem ciąży bardzo szybko ustały. Tak jak mi zapowiadała przyjaciółka również po okresie ciąży korzystałam z tej bielizny jeszcze przez jakiś czas. W związku z tym, byłam bardzo zadowolona z tego, że udało mi się kupić taką wytrzymała i trwałą bieliznę, która nie zniszczyła się nawet po wielu praniach.