Koszulka motywacyjna męska

Czasami jest tak, że aby coś zrobić, trzeba długo się zastanawiać aby uzyskać chęci do zrobienia tego czegoś. Najczęściej chodzi tu o wykonywanie obowiązków, ale czasami też jest tak, że musimy się zmuszać do zrobienia czegoś, co na ogół nam się podoba. Przykładowo trening. Lubimy dbać o siebie, ale czasami się zdarzy, że nie chce nam się jechać na siłownie i wtedy musimy się zmusić bardzo do tego, aby jednak tam pojechać i zrobić ten trening, ponieważ jeżeli odpuścimy, to potem będą wyrzuty sumienia, albo co gorsza, takie opuszczanie treningów będzie się powtarzać. 

Podstawą jest odpowiedni motyw na koszulce

koszulki motywacyjne męskieW takich sytuacjach często przydaje się jakiś system motywacyjny. Taki własny, wypracowany plan, jak postępować w wyżej wymienionych przypadkach, między innymi. Całkiem ciekawym pomysłem są wtedy przykładowo koszulki motywacyjne. Często bywa tak, że na siłowni jest wiele luster. Dlatego konkretny napis na koszulce, w której trenujemy, odbijający się w lusterku, może nas zmobilizować do dalszej pracy. Wiadomo, może tak być, ale nie musi. Jednak na pewno nie zaszkodzi. Skąd wziąć taką koszulkę motywacyjną specjalnie dla nas. Musi być ona w pewnych przypadkach indywidualni dedykowana, dokładnie w punkt naszego obszaru lenistwa. Ujęłam to w bardzo korporacyjny sposób, jednak nic innego mi obecnie do głowy nie przychodzi. Dlatego koszulki motywacyjne męskie, mogą bardzo pomóc w takich chwilach zmniejszonego poziomu zmotywowania do czegoś. Oto wnioski, które się nasuwały przez lata mieszkania z chłopakiem, który trenuje na siłowni, a w szafie ma kilkanaście takich motywacyjnych, męskich koszulek. Całkiem ciekawa kolekcja. Mówił zawsze, że kiedy ma gorszy dzień, to zakłada na trening koszulkę z odpowiednim napisem. Podobno taka koszulka mu pomaga i trening finalnie jest zrobiony lepiej pod względem jakościowym. Nie wiem do końca co ma na myśli mówiąc mi takie rzeczy. Ale mogę śmiało powiedzieć, że takie koszulki motywacyjne również sprawiają mu trochę frajdy. Mężczyzna bardziej pozytywnie się prezentuje, chodząc po siłce w takich koszulkach.

Tak więc jest to kwestia kreowania swojego stylu. Nie raz zdarzyło mi się go przyłapać na przeglądaniu na stronach internetowych, różnych sklepów zajmujących się sprzedażą takich motywacyjnych koszulek męskich. Na takim właśnie przykładzie śmiało mogę polecić te koszulki jako strój na siłownię. Niekoniecznie tylko wtedy, gdy nie chce się trenować, ale cały czas przykładowo trenować tylko w takim stroju. Może treningi będą efektywniejsze na stałe? Koniecznie należy to sprawdzić.