Korzystam wyłącznie z profesjonalnej myjni samochodowej

Lubię dbać o swoje auto. Uważam, że zadbany i czysty samochód cieszy się sprawnością o wiele dłużej niż samochód, do którego czystości nie przywiązuje się większej uwagi. Razem z żoną mamy dwa praktycznie nowe samochody. Ja swoim autem jeżdżę do pracy po drodze zawożąc syna do szkoły. Żona odbiera naszą pociechę ze szkoły i również jeździ swoim autem do pracy. Jednak dbaniem o obydwa auta zajmuję się osobiście. Moja rola ogranicza się do tego, że jadę jednym i drugim na najlepszą myjnię w mieście.

Profesjonalną myjnię odkryłem zupełnie przypadkowo

profesjonalna myjnia samochodowa - krakówKiedyś korzystałem z myjni ręcznej, ale takiej, na której samochód myje się samodzielnie. Jeździłem na taką myjnię raz w tygodniu, ale chyba nigdy nie udało mi się umyć samochodu w taki sposób, żeby być z tego mycia naprawdę zadowolonym. Zawsze pozostawały jakieś zacieki czy po prostu nieumyte fragmenty karoserii. Mocno mnie to irytowało, bo wydawało mi się, że myję samochody naprawdę bardzo starannie. Któregoś dnia zupełnie przypadkiem zobaczyłem, że niedaleko naszego domu otwiera się nowa myjnia samochodowa. Myjnia ręczna, ale taka, na której myciem samochodów zajmują się pracownicy. Poczekałem spokojnie do momentu otwarcia się tej myjni. Kiedy już była czynna to wybrałem się tam na próbę z moim samochodem. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo samochód został umyty nadzwyczaj dokładnie. Cena za umycie samochodu była naprawdę korzystna, bo zapłaciłem niespełna osiemdziesiąt złotych za umycie auta z zewnątrz i w środku. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że to naprawdę profesjonalna myjnia samochodowa – Kraków jest miastem, w którym takich myjni działa całkiem sporo, ale ta powstała nieopodal naszego domu. Dzięki temu mam nawet taką możliwość, żeby zawieźć samochód do mycia i piechotą wrócić do domu. Potem jadę na myjnię z drugim samochodem a pierwszym wracam do domu. Z kolei po ten drugi samochód idę na myjnię piechotą, dzięki czemu mogę połączyć przyjemne z pożytecznym. Samochody są dokładnie wyczyszczone a ja korzystam z możliwości zdrowotnego spaceru.

Odkąd tylko otwarto nową myjnię w pobliżu naszego domu to nasze auta są zadbane i umyte, ale umyte w pełnym tego słowa znaczeniu. Z usług nowej myjni korzystam raz na dwa tygodnie i to w zupełności wystarczy, żeby nasze samochody były cały czas czyste i zadbane. Do tego jeszcze korzystam z faktu, że myjnia znajduje się dosyć blisko i często wracam z niej na piechotę. Odkąd zacząłem praktykować takie spacery to lepiej się czuje, a samochody raz na dwa tygodnie dosłownie się błyszczą.