Jak flirtować z kobietami?

Kobiety od zawsze były słabością wielu mężczyzn. To dla nich są oni w stanie poświęcić całych siebie, swój czas i zaangażowanie, by tylko wywołać chociażby uśmiech na twarzy. Nie każdy ma szczęście w miłości – tak uważa ta część facetów, którzy nie odkryli jeszcze swoich umiejętności uwodzenia kobiet. Może w tym być ziarno prawdy, ale główny problem leży zupełnie gdzie indziej. Mianowicie w nastawieniu do życia, związków i kobiet. Oto kilka prostych, oczywistych, choć często pomijanych, sposobów na to, jak zdobyć kobietę.

Sztuka skutecznego uwodzenia

podrywanieJeżeli dla mężczyzny jedynym celem jest po prostu „zdobycie” kobiety, cóż… Jest on już na wygranej pozycji. Samo wejście w relacje jest najprostszą rzeczą, jaką da się osiągnąć, nie wkładając nawet żadnych sił i starań. Sęk w tym, że samo bycie w związku czy posiadając relację z kobietą, nic nie znaczy. Najważniejsze i zupełnie podstawowe jest, by zacząć od siebie. Dbanie o siebie jest początkiem dobrej relacji z drugim człowiekiem. A co można mieć na myśli, mówiąc „dbając o siebie”? Dobra kondycja psychiczna, umiejętność radzenia sobie z problemami to stabilny fundament. Człowiek nie jest w stanie pokochać drugiego, dopóki nie pokocha siebie. Wiele kobiet deklaruje, że lubi, gdy faceci mają prawdziwe pasje, którym oddają się w całości. Warto więc rozwijać się na tym polu, oczywiście nie tylko dla dobrego wyglądu w oczach kobiet, ale dla samego siebie. Jeżeli chodzi o bezpośrednie podrywanie kobiet, jest wiele szkół. Niestety niektóre z nich stosują dość radykalne metody, zakrawające o manipulacje, podświadome narzucanie kobietom działań, a nawet uczuć (tak, to możliwe!). Chyba nie trzeba tłumaczyć, że jest to absolutnie niedopuszczalnie, gdy chce się zbudować zdrową relację partnerską. Bo mimo, że na kilku pierwszych spotkaniach, metody manipulacyjne mogą działać idealnie i doprowadzać do osiągania swoim celów, na dłuższą metę to się nie sprawdzi. Wszystko wyjdzie na jaw; to, że relacja nie była budowana na szczerości, tylko na nieczystych grach uczuciowych.

Czy warto korzystać z kursów podrywania, dostępnych online, lub zagłębiać się w literaturę, prawiącą na te tematy? Warto na pewno rozmawiać z ludźmi, być otwartym na nowe znajomości i nie trzymać się sztywno wymyślonych przez kogoś zasad. Spontaniczne spotkania, szczera rozmowa i prawdziwe emocje to coś, czego nikt nie opisze i zasugeruje. Warto więc kierować się głosem serca, być otwartym na drugiego człowieka, słuchać go – to jest najlepsza metoda skutecznego podrywu.