Ile kosztuje chip do roweru?

 

Rowery elektryczne szturmem podbiły światowe rynki. To produkty stworzone do tego, by dawać maksimum wolności i przyjemności z jazdy. Mają efektowny design i przykuwają wzrok ciekawskich, szczególnie, kiedy poruszamy się z włączonym wspomaganiem elektrycznym. Rower elektryczny to nie jest częsty widok na naszych ulicach, ale to tylko kwestia czasu, kiedy sytuacja się odmieni. 

Efektywne chipy do rowerów Boscha

efektywny chip do roweru boschRowery elektryczne są stworzone z myślą o dosłownie każdym – zarówno zmęczonym sportowcom, jak i pełnych wigoru seniorach. To naprawdę wyjątkowe jednoślady, które warto polecić każdemu. Dzięki wspomaganiu elektrycznemu, rowery tego typu, rozwijają maksymalną prędkość dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. Wydaje się to niewiele, jednak wyobraźmy sobie strome zbocze, pod które ciężko wjechać, dzięki sile naszych mięśni. o właśnie, wtedy te dwadzieścia pięć kilometrów to niemalże wjazd sprintem. Jednak są ludzie, którym taka prędkość nie wystarcza. Potrzebują czegoś więcej, by poczuć adrenalinę i przypływ emocji. Jest dla nich rozwiązanie. To efektywny chip do roweru Bosch. To urządzenie, które przejmuje funkcje rowerowego komputera pokładowego. Chip po zamontowaniu, sam się programuje i nie wymaga żadnych, dodatkowych czynności. Równie łatwy jest w demontażu. Chip zdejmuje elektroniczną blokadę prędkości i pozwala nam rozwinąć aż pięćdziesiąt kilometrów na godzinę. Jego zastosowanie doskonale sprawdza się w przypadku specjalnych przestrzeni, organizowanych dla rower wyposażonych w w specjalny chip. Przez polskie ustawodawstwo jest zabronione poruszanie się powyżej dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę, przez rowery elektryczne. Dlatego nie można używać chipu do jazdy po ulicach, chodnikach, czy ścieżkach rowerowych. Natomiast istnieje bardzo wiele miejsc, w których zgodnie z ustawodawstwem, można poszaleć rowerem, wyposażonym w chip. A wcale ich nie brakuje. Zresztą powstają w bardzo szybkim tempie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom elektrycznych cyklistów. Chipy różnią się od siebie, nie tylko wyglądem, ale i ceną. Cena podstawowej wersji chipu to około sześciuset złotych.

Każdy posiadacz roweru elektrycznego, powinien wyposażyć się w tego rodzaju chip. Dzięki jego zastosowaniu zwiększymy nie tylko poziom prędkości, ale również adrenaliny. Jazda z prędkością pięćdziesięciu kilometrów na godzinę, naprawdę robi wrażenie i usatysfakcjonuje każdego amatora ekstremalnych emocji. Jednak pamiętajmy, by po zainstalowaniu chipu trzymać się z dala od chodników, ulic oraz ścieżek rowerowych.