Idealny kocyk minky do wózka

Połączenie miłego polaru minky z przyjemną i kolorową bawełną sprawia, że kocyki minky to jeden z elementów obowiązkowych w wyprawce dla malucha. Różnorodność wzorów na części bawełnianej mogą przyprawić rodziców o zawrót głowy. A łatwe w utrzymaniu w czystości, przyjemne w dotyku, funkcjonale oraz bardzo ładne kocyki coraz częściej zostają z dziećmi na dłużej. Większe kopie niemowlęcych akcesoriów doskonale sprawdzają się również jako pościel dla starszaków, którzy również potrzebują milutkiego kocyka na drzemki w żłobku lub przedszkolu.

Kocyk do wózka

kocyki minky do wózkaMożliwość otulenia dziecka milutkim kocykiem podczas spaceru to dla wielu mam element obowiązkowy każdej przechadzki z wózkiem. Dlatego też kocyki minky do wózka mają tak wielu zwolenników. Różnorodność kolorystyczna samego minky sprawia, że bez problemu można połączyć kocyk z bawełną w urocze printy. Natomiast ogromny wybór kolorowych kocyków pozwala na dopasowanie do gustu przyszłej mamy i jej wizji dziecięcego pokoju. A w przypadku kobiet z silnym instynktem wicia gniazda jest to rzecz niezwykle ważna. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się intensywne kolorystycznie kocyki ze zwierzęcymi wzorkami na bawełnianej stronie. Dla wielu rodziców ważne jest także aby do kocyka dopasować ciepłą wkładkę do wózka, która odpowiednio przymocowana zastąpi zsuwające się prześcieradło. Na szczęście producenci zadbali i o to, aby komplety kocyków i poduszek rozszerzyć o wkładki do wózka o identycznym wzorze. W wózkach najlepiej sprawdzają się kocyki o wymiarach 75×100 cm. Mniejsze być może dobrze będą leżały w gondoli, jednak po przesiadce do spacerówki mogą nie wystarczyć do okrycia tułowia oraz nóżek ze stópkami. Trzeba także pamiętać, że kocyk musi być na tyle duży, aby okryć dziecko również po bokach. Natomiast większe kocyki minky dla juniorów mogą częściowo wypadać z wózka i brudzić się, gdy nie zostaną w porę zauważone przez zajętą mamę.

Kiedy dziecko wyrasta z etapu wózkowego, nieduży kocyk minky warto zainstalować w samochodzie. Często podczas jazdy zdarza się, że zmęczony emocjonującym dniem junior zasypia, a wówczas warto mieć pod ręką kocyk, dzięki któremu nie zmarznie. Obecny w samochodzie nieduży kocyk sprawdzi się także podczas spontanicznych wyjść do parku, gdy postanowicie przygotować piknik na trawie lub zechcecie rozścielić ciepłą podkładkę na ławce. Na szczęście jego niewielki rozmiary sprawią, że bez problemu zmieści się w kieszonce na siedzeniu, a później pozwoli przenieść nawet w niewielkiej torebce.