Gdzie w Krakowie wykonam tanio pomiary elektryczne?

Jakiś czas temu wprowadziliśmy się z żoną do nowego mieszkania. Było to mieszkanie w bloku kupione na rynku wtórnym. Postanowiliśmy je od początku do końca wyremontować, żeby mieć pewność czy wszystko działa jak należy. Okazało się, że przede wszystkim musimy zająć się instalacją elektryczną, która jest w nie najlepszym stanie. Ponieważ sam zupełnie się na tym nie znałem, a z prądem lepiej nie igrać postanowiłem sprowadzić firmę, która najpierw wykona pomiary elektryczne i podpowie nam, co powinniśmy zrobić.

Znaleźliśmy firmę elektryczną z Krakowa

tanie pomiary elektryczne w krakowiePonieważ dopiero niedawno wprowadziliśmy się do tego miasta, nie znałem tutaj żadnej zaufanej firmy. Na szczęście z pomocą przybył mój kolega, który przez wiele lat studiował w Krakowie i doradził mi bardzo dobre rozwiązanie. Podpowiedział, gdzie jest siedziba firmy, która zajmuje się szeroko rozumianą energetyką i elektryką. Nie wiedział, czy w tym miejscu można wykonać również pomiary elektryczne, ale był pewny że nawet jeśli nie to polecą mi tam odpowiednie miejsce. Razem z żoną udaliśmy się w to miejsce. W recepcji powiedziałem, że interesują nas tanie pomiary elektryczne w krakowie, po czym zostaliśmy skierowani do odpowiedniego pokoju. Nie było kolejki, dlatego nie musieliśmy długo czekać. Pracownik firmy pokazał mi ich ofertę. Mogłem w dość niskiej, przystępnej cenie załatwić profesjonalne pomiary elektryczne. Bardzo spodobało mi się to, że mogłem wybrać dogodny ich termin, nawet w niedzielę i w późnych godzinach wieczornych. Oferta bardzo nam się spodobała, dlatego podpisaliśmy umowę, wybraliśmy termin i teraz pozostało nam już tylko czekać. W umówionym dniu, pracownicy firmy energetycznej, punktualnie zjawili się w naszym mieszkaniu i przeprowadzili pomiary. Za pomocą profesjonalnych narzędzi sprawdzili stan bezpieczników i przewodów elektrycznych. Pomiary wykazały, że w jednym gniazdku dochodzi do spięcia, co w rezultacie może prowadzić do przepalania się przewodów. Panowie od razu naprawili tą drobną usterkę.

Na zakończenie prac wypełnili i podpisali odpowiedni protokół. Teraz byliśmy już pewni, że z naszą instalacją elektryczną jest wszystko w porządku. Okazało się, że nie była ona w tak złym stanie jak myśleliśmy. Wszystkiemu winne było tylko jedno gniazdko, które powodowało, że czasami wyrzucało korki i trzeba było je ponownie włączać ręcznie. Byliśmy bardzo zadowoleni z tej firmy i z pomiarów elektrycznych, które zostały przez nich wykonane. W bardzo dobrej cenie, sprawdzili całą instalację w naszym nowym mieszkaniu.