Ekskluzywna porcelana z Bogucic

Za miesiąc moja mama ma urodziny. Pomyślałam, że mogę jej kupić komplet pięknej, białej porcelany. Najbardziej podoba mi się ekskluzywna porcelana Bogucice, bo jest wspaniale zdobiona i kunsztowna. Porcelana Bogucice ma bogatą tradycję i jest znana na całym świecie. Można ją kupić w wielu ciekawych odsłonach, ale najpiękniejsza jest w tradycyjnym wydaniu. Planuję kupić dla mamy biały serwis obiadowy dla dwunastu osób. Chciałabym, aby serwis ten miał delikatne zdobienia i złote wykończenia. Może mieć motyw kwiatowy albo bardziej nowoczesny.

Wyjątkowość porcelany z Bogucic

zdobiona porcelana boguciceMam w domu dwie filiżanki z porcelany, z których najbardziej lubię pić kawę. Uważam, że kawa lepiej w nich smakuje. Podobnie jest w przypadku talerzy – każdy posiłek, nawet bardzo skromny, staje się wykwintny jeśli jest podany na porcelanowym talerzu. Takie samo zdanie ma moja mama, dlatego myślę, że trafię z prezentem. Nie wiem tylko, ile taki serwis obiadowy może kosztować, bo udało mi się zaoszczędzić jedynie pięćset złotych. Wejdę zaraz na stronę sklepu online z porcelaną Bogucice. Ja się okazuje, zdobiona porcelana Bogucice jest aktualnie objęta ciekawą promocją. Promocja polega na tym, że przy zakupie porcelany na kwotę przewyższającą trzysta złotych, każdy klient otrzymuje rabat w wysokości dwudziestu procent. Rabat jest odejmowany od końcowego rachunku. Własnie przeglądam oferty serwisów obiadowych i jeden z nich w szczególności mnie urzekł. Ten porcelanowy serwis jest delikatne zdobiony i ma złote zdobienia. Zawiera dwanaście talerzy płytkich, głębokich i deserowych. W zestawie jest też waza, sosjerka, salaterka i trzy półmiski. Serwis kosztuje siedemset złotych, ale i tak jest to jeden z tańszych zestawów. Najwyżej będę musiała drożej zapłacić, ale wiem, że warto, bo serwis jest naprawdę piękny. Taniej nie kupię, niestety. Porcelana Bogucice nie należy do najtańszych, ale jest wyjątkowa pod względem jakości, a do tego ma niebanalny charakter.

Myślę, że mama będzie zachwycona tym prezentem. Nie należał on do najtańszych, ale nie będę oszczędzać na prezencie dla mamy. Mama zasługuje na wszystko, co najlepsze. Według mnie porcelana jest produktem wyjątkowym, luksusowym i wytwornym. Nie każdy może sobie pozwolić na jedzenie z porcelanowej zastawy. Ja posiadam kilka porcelanowych talerzy, ale serwuje na nich dania tylko na wyjątkowe okazje. Sądzę, że mama będzie używała tej porcelany na co dzień, bo uwielbia żyć na poziomie. Przesyła powinna dojść w ciągu trzech dni roboczych i nie musiałam za nią płacić.