Działka nad morzem

Od wielu lat marzyliśmy o zakupie działki. Jednak jakoś nigdy nie było na to pieniędzy, najpierw kredyt na pierwsze mieszkanie, potem na kolejne, kiedy nasza rodzina się powiększyła i potrzebowaliśmy powiększyć naszą przestrzeń życiową. Małe kredyty konsumpcyjne na samochody, jakoś w tym wszystkim nigdy nie było miejsca na działkę, więc istniała ona jedynie w naszych marzeniach. Nie chcieliśmy już więcej kredytów, ale postanowiliśmy spróbować odłożyć trochę gotówki na zakup działki. Odkładaliśmy ładnych kilka lat, chyba z dziesięć, aż uzbieraliśmy okrągłą sumkę.

Działka na sprzedaż

duża działka na sprzedaż na kaszubachWtedy postanowiliśmy rozejrzeć się za odpowiednia działka. Marzyła nam się działeczka nad morzem, widzieliśmy oczyma duszy, jak o poranku z okna naszego domu spoglądamy na morze i była to bardzo przyjemna wizja. Jednak działki nad morzem były niestety okropnie drogie. Bardzo długo szukaliśmy i już mieliśmy zrezygnować i zacząć szukać w innym rejonie Polski, kiedy w oczy wpadło nam ogłoszenie dotyczące sprzedaży działki w okolicach morzach w niezwykle korzystnej cenie. Była to duża działka na sprzedaż na Kaszubach, niedaleko, bo na Mierzei Wiślanej. Moglibyśmy na nią jeździć nawet w każdy weekend. To dopiero byłoby super. Od razu skontaktowaliśmy się ze sprzedającym, aby dowiedzieć się o szczegóły i umówić na oglądanie działki. I przede wszystkim sprawdzić, czy ogłoszenie było aktualne. Okazało się, że było aktualne, działka była uzbrojona i rzeczywiście dostępna w tak korzystnej cenie, jak w ogłoszeniu. Już zaczęła się w nas budzić nadzieja, umówiliśmy się więc na spotkanie w najszybszym możliwym terminie. Kiedy nadszedł termin, wsiedliśmy w samochód i ruszyliśmy na Mierzeję, okazało się, że działka jest spełnieniem naszych marzeń. Była nieco oddalona od morza, ale akurat aby dotrzeć nad morze, trzeba było przejść się piętnaście minut przez piękny las, co nam bardzo odpowiadało. I ta cena była po prostu bajeczna. Od razu się zdecydowaliśmy i już od miesiąca działka należy do nas.

Działka nad morzem jest marzeniem chyba każdej osoby, która znam. Bardzo się ciesze, że nam udało się to marzenie zrealizować i kupić nadmorską działkę, jest to naprawdę wspaniała sprawa. Trzeba mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, bo my możemy potwierdzić, że się spełniają. Na takiej działeczce wcale nie trzeba od razu stawiać domku, można przecież mieszkać w namiocie i i tak będzie bardzo fajnie. Polskie morze jest takie wspaniałe, cudownie jest mieć możliwość spędzania nad nim każdej możliwej chwili.