Drukarki do niestandardowej kasy fiskalnej

Zestawy kas fiskalnych, które sprzedawane były jako komplet do dużych marketów były o tyle rozbudowane, co często wybrakowane. Niejednokrotnie nie posiadały one dość ważnych elementów, które nie były dołączone jako część zestawu, i musiały być osobno dokupione. W naszym przypadku, w zestawach kas klientowskich brakowało drukarek, będących dość ważnym elementem wyposażenia. Nie wchodziły one jednak w skład zestawu, co zostało pominięte przez osoby zamawiające wyposażenie podczas ich zakupu.

Uniwersalna drukarka do kas fiskalnych

niezawodne drukarki fiskalne z lublinaMusieliśmy więc na własną rękę zaopatrzyć się w drukarki do kas, gdyż bez nich nie było możliwe normalne funkcjonowanie sklepu. Niestety, nie wszystkie drukarki były kompatybilne z dość niestandardowymi modelami kas, jakie otrzymaliśmy, a większość najbardziej rekomendowanych drukarek nie współpracowała z nimi w ogóle. Nie byliśmy jednak jedynym sklepem z takowym problemem, gdyż okazało się że na forach internetowych bardzo wiele osób poszukuje drukarek do niestandardowych kas, dlatego też mogliśmy bez problemu zasięgnąć pomocy kolegów z innych sklepów. Polecili nam oni zamówić uniwersalne, niezawodne drukarki fiskalne z Lublina, od producenta wyposażenia sklepowego, w którego ofercie znajdowało się wiele różnych urządzeń, przeznaczonych do uzupełniania nietypowego sprzętu. Przede wszystkim, owe drukarki pracowały zgodnie z niemal każdym rodzajem kasy fiskalnej, posiadając bodaj najwyższą zgodność ze wszystkimi odmianami kas, zarówno sklepowych jak i użytkowych. Nie potrzebowały żadnego zewnętrznego oprogramowania do bezproblemowego działania, i mogły być konfigurowane z poziomu samego urządzenia, bez potrzeby podłączania do komputera posiadającego program sterujący. Należały również do bardzo wygodnych i intuicyjnych, gdyż nie wymagały żadnego programowania, samoczynnie dopasowując wszystkie funkcje do pracy głównej kasy, jak również pobierały informacje z pamięci kas, takie jak kody produktów czy zaprogramowane dane promocyjne.

Do ich zamontowanie nie było wymagane wzywanie instalatorów, gdyż po podłączeniu drukarki do kasy aktualizowała ona wszelkie dane automatycznie, i była natychmiast gotowa do użycia. Uniwersalne drukarki należały do stosunkowo taniego wyposażenia, w przeciwieństwie do dedykowanych modeli które były przeznaczone tylko do jednego typu kasy. Ich zakup nie był więc szczególnym wydatkiem, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny pozostałego wyposażenia, a z racji bardzo prostej instalacji, pomogły one uniknąć długich przestojów i opóźnień w otwarciu sklepu.