Doskonałe obudowy do nowych Samsungów s10

 

Dzisiejsze telefony wymagają od nas noszenia pokrowców bez względu na to, jak ostrożnie się z nimi obchodzimy. Nowoczesne smartphony stają się coraz cieńsze, a przez to niestety także podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i choć z roku na rok ich wytrzymałość się poprawia to naprawdę nie warto ryzykować drogiego sprzętu zwłaszcza, że pokrowce można kupić w bardzo niskich cenach.

Jaką obudowę kupić do Samsunga s10?

wysokiej jakości obudowa samsung galaxy s10Czasy w których telefony potrafiły przetrwać naprawdę spore upadki mamy już niestety dawno za sobą. Dzisiejsze smartphony potrafią być bardzo kruche i choć producenci wciąż ulepszają je pod względem wytrzymałości to niestety telefony wciąż posiadają miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia. Dotyczy to każdego praktycznie modelu bez względu na to jakiej marki. Oczywiście na rynku mamy dostępne telefony, które na testach wytrzymałościowych potrafią naprawdę mocno zaskoczyć, jak chociażby Galaxy s10, aczkolwiek jak wiadomo flagowe smartphony do najtańszych nie należą dlatego też nie warto ryzykować i lepiej zakupić case. Wysokiej jakości obudowa samsung galaxy s10 jest bardzo łatwa do zlokalizowania zwłaszcza w sklepach internetowych. Zresztą jest to także popularny model telefonu więc bez problemu znajdziemy interesujący nas rodzaj case. Dla osób, które nie potrzebują mieć na telefonie pancernego pokrowca poleca się te standardowe obudowy, czyli sylikonowe. W sklepach możemy znaleźć zarówno te podstawowe przeźroczyste case, jak i w nieco odmienionych wariantach, jak na przykład z ciekawymi nadrukami lub nawet w kształcie popularnych bohaterów bajek. Ostatnimi czasy coraz większą popularność zdobywają pokrowce, które jednocześnie są portfelami. Takie obudowy prezentują się niezwykle ekskluzywnie i elegancko, ale przede wszystkim są niezwykle użyteczne zwłaszcza, kiedy telefon i portfel nosimy w kieszeni. Kupując taki case mamy dwa w jednym, więc zaoszczędzamy sobie miejsca i czasu na szukanie w przypadku, kiedy telefon nosimy w plecaku lub torebce.

Oprócz klasycznych pokrowców istnieją i zdobywają coraz większą popularność obudowy, które szczególnie mocno chronią nasz telefon przed uszkodzeniami. Być może pogrubiają go i rzeczywiście wyglądają, jak jego pancerz, ale w końcu temu mają służyć. Są rewelacyjnym wyborem zwłaszcza dla osób pracujących w miejscach w których smarpthony mogą być podatne na poważne uszkodzenia. Polecane są zatem osobom pracującym na przykład na budowie lub na dużych wysokościach, gdzie jak wiemy upadek telefonu może go niestety całkowicie zniszczyć.