Dobry wodzirej na wesele

Niektóre osoby myślą, że wodzirej i DJ na wesele to te same osoby, ale jednak jak się okazuje różnią się one od siebie. Wodzirej bowiem ma za zadanie zabawiać gości, a DJ tylko puszczać muzykę. Czasami jednak zdarza się tak, że DJ jest zarówno z wodzirejem jak i didżejem. Jeżeli nie wiemy jakiego wodzireja wybrać na swoje wesele to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie wodzirej z polecenia.

Czy znajdziemy dobrego wodzireja w internecie?

Wodzirej na wesele PoznańDobrze będzie wybrać takiego wodzireja, na którego imprezie uczestniczyliśmy i bawiliśmy się świetnie.  Kiedy nie uda nam się znaleźć dobrego wodzireja z polecenia to jedynym rozwiązaniem pozostaje poszukanie dobrego wodzireja w internecie. Bardzo często mają oni swoje własne strony internetowe, gdzie oferują próbki muzyczne, dzięki czemu możemy sprawdzić czy dany styl muzyczny będzie odpowiadał gościom, których zaprosiliśmy na wesele. Dodatkowo będziemy mogli sprawdzić jego opinie oraz portfolio, ponieważ najczęściej posiadają oni takie rzeczy na swojej stronie internetowej. Wtedy dopiero będziemy w stanie określić czy dany kandydat to dobry wodzirej na wesele Poznań. Zawsze kiedy już wybierzemy odpowiedniego wodzireja to musimy się z nim spotkać osobiście, aby zobaczyć jaki on ma kontakt z innymi ludźmi. Czasami bowiem może się okazać, że będzie to osoba zabawna i z poczuciem humoru, dzięki czemu już na pierwszym spotkaniu stwierdzimy, iż dana osoba jest idealnym kandydatem na wodzireja. Kiedy już będziemy chcieli podpisać konkretną umowę z wodzirejem, to warto ustalić wszystkie najważniejsze sprawy aby niczego nie pominąć. Najważniejsze jest to, aby ustalić z wodzirejem, jaką konkretną muzykę chcemy usłyszeć na naszym weselu i ustalić czego konkretnie sobie nie życzymy. Doskonale wtedy będziemy wiedzieć, że taki wodzirej ma świetny kontakt ze słuchaczami oraz będziemy wiedzieć, jaki gra styl muzyczny. Jeżeli wodzirej nie ma własnego harmonogramu, to warto ustalić z nim szczegóły co konkretnie o której godzinie ma się zadziać, abyśmy dokładnie mieli wszystko zaplanowane w każdej godzinie, a nawet minucie.

Możemy bowiem ustawić własny repertuar albo też zdecydować się na ten, który przygotuje nam wodzirej. Ważne jest również to aby ustalić z nim czy będziemy organizować oczepiny i jeśli tak to dokładnie powiedzmy w jakich to ma się odbyć godzinach i jakie zabawy mają temu towarzyszyć. No i równie ważny jest pierwszy taniec pary młodej, czyli możemy ustalić sobie własny układ choreograficzny do piosenki, którą DJ ma nam puścić.