Dobry DJ na imprezę

Dj na imprezę w naszej firmie zawsze robił bardzo duże wrażenie na każdym z pracowników. Wiedziałem, że jeśli chodzi o imprezę firmową, to organizacja powinna wyglądać na naprawdę dużym poziomie. Początkowo jak kontaktowałem się z takimi artystami to zupełnie nie wiedziałem, czego się mogę spodziewać.

Współpraca z DJ w mieście

dj na imprezę firmową - warszawaNie znałem się dokładnie na warunkach umowy i nie wiedziałem, jak to wygląda od tej strony technicznej, czyli co tak naprawdę nasza firma musi zapewnić dj, aby z powodzeniem realizował różne zadania, które dla niego przygotowaliśmy. Jeśli chodzi o dj, to znalazłem osobę bardzo komunikatywną. Pojechałem do niego do biura, po ówczesnym umówieniu się, dlatego też mogłem z powodzeniem sprawdzić, jakim sprzętem dysponuje. Chociaż na sprzęcie nie bardzo się znałem, to faktycznie wiedziałem, że można bez problemu zainwestować w dobry sprzęt, co zrobił wybrany przeze mnie dj. Nigdy nie chciałem być dj na imprezach, ale wiedziałem mniej więcej i potrafiłem ocenić, czy sprzęt, który posiada faktycznie jest taki dobry. Dj na imprezę firmową musi posiadać szeroki wachlarz utworów muzycznych i ważne dla mnie było skoordynowanie kilku wydarzeń. Na pewno dj na imprezę firmową – warszawa da wam pełno możliwości. Dla naszych pracowników mieliśmy przygotowane pełno atrakcji, które wiadomo muszą być dobrze zaplanowane pod różnymi względami. Dlatego na przykład zamierzałem omówić z nim szczegóły. Pokazałem mu scenariusz, a dj na imprezę firmową od razu zaczął proponować różne kawałki, które zagra w poszczególnych momentach imprezy. Dzięki temu wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistą. Szukając muzyków na imprezy trafiałem także na ogłoszenia bardzo tanich didżejów, ale wiedziałem, że lepiej będzie podpisać umowę z jakimś bardziej doświadczonym profesjonalistą, który można powiedzieć zjadł zęby na tej branży. Dobry dj na imprezę dla firm wydawał mi się idealną możliwością i wiedziałem, że wszystkie osoby, które będą obecne podczas wydarzenia będą zadowolone z tego, co można otrzymać. Pracownicy jak tylko przyszli zostali powitani paroma kawałkami muzycznymi od samego wejścia, które zapowiadały dobrą imprezę. Dj, którego wybrałem posiadał także doświadczenie przy weselach, więc szykowała się naprawdę szampańska impreza.

Początkowo podczas gier i zabaw, które zorganizowaliśmy dla pracowników puszczał wolne kawałki, czy też wyrywkowo coś bardziej energicznego, ale jak już skończyliśmy, wszyscy zjedli i byli gotowi do zabawy, to wtedy się zaczęło. Dj oferował nam bardzo fajne kawałki muzyczne z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, czyli takie, przy których każdy się dobrze bawi.