Czepeczka turban dla dziecka

Moja córka ostatnio nocowała u swojej cioci i wujka. Spodziewamy się, że w najbliższym czasie przyjdzie na świat nasze drugie dziecko, może to się stać w każdej chwili, dlatego wszelkie propozycje przejęcia starszej córki na noc przyjmujemy z wdzięcznością. I właśnie to była taka okazja, że córeczka zanocowała u mojego brata ciotecznego i jego rodziny miło spędzając przy tym popołudnie. kiedy ja odebrałam następnego dnia i przyprowadziłam do domu, natychmiast poprosiła mnie o sprawdzenie, jak robi się turban i zwinięcie jej takiego na głowie.

Turban doskonały na lato

wiskozowy turban na latoNieco zdziwiona tym nagłym entuzjazmem dla egzotycznego nakrycia głowy oczywiście spełniłam jej prośbę i zawinęłam jej taki turban z mojego starego szalika. Wyglądała w nim bardzo ładnie. A kiedy zapytałam skąd ten pomysł, odpowiedziała, że jej mała kuzyneczka ma taki wiskozowy turban na lato i bardzo jej się takie nakrycie głowy spodobało. Ciocia zawinęła jej również turban na głowie i stwierdziła, ze bardzo łatwo jest coś takiego samodzielnie uszyć, wiec moje dziecko wróciło już z gotowym biznesowym planem produkcji takich czapeczek – turbanów dla małych i dużych. Rzeczywiście muszę przyznać, że jest to bardzo twarzowe nakrycie głowy i w lecie widziałam bardzo dużo dzieci noszących takie czapeczki i ślicznie w nich wyglądających. Niestety nie udało nam się znaleźć wskazówek, jak uszyc taki turban, znalazłam jedynie wskazówki, jak go elegancki zawiązać. Jednak ponieważ tak bardzo spodobał się mojej córeczce, postanowiłam jej taki turban kupić. Usiadłam do komputera i znalazłam bardzo dużo ofert na takie nakrycie głowy, w bardzo korzystnych cenach. Moja córeczka wybrała sobie jeden z nich, choć przyznam szczerze, ze dużo czasu spędził zastanawiając się nad tym, który turban będzie jej najlepiej pasował. Kupiłam jej więc taki turban za niewielkie pieniądze i teraz pozostaje nam tylko czekać na przesyłkę. Już wkrótce moja kochana córeczka będzie mogła cieszyć się swoim pięknym, nowym nakryciem głowy i szpanować nim w szkole.

Ostatnio zapanował istny szał na nakrycia głowy wyglądem przypominające turban. Rzeczywiście takie czapeczki – turbany są bardzo ładne i twarzowe i dzieci w nich doskonale wyglądają. Można dostać wszelkie wzory i rodzaje takich turbanów, dostępne są w przeróżnych kolorach, gładkie i we wzorki, co tylko nam się zamarzy, każdy na pewno znajdzie coś, co mu się spodoba. Myślę, ze taki turban to idealne nakrycie głowy na chłodniejsze letnie i wczesnojesienne dni. Wydatek jest niewielki, a radość dziecka ogromna.